Профілактичні бесіди щодо протипожежної безпеки

Літо - спекотна пора року та не менш трудомістка для аграріїв.

Попередити та не допустити пожежі на хлібних масивах, містах зберігання та переробки врожаю - одне із головних завдань як працівників агропромислового комплексу так і рятувальників.

Співробітники 13 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області проводять профілактичні заходи в період зернозбиральної компанії. Так, 9 липня спільно з представниками сільськогосподарських підприємств Селидівської міської ради проведено спільний рейд по місцям збирання та зберігання врожаю ранніх зернових, спрямований на профілактику виникнення пожеж під час збору врожаю.

Рятувальники провели профілактичні бесіди з працівниками, поспілкувались із власниками сільськогосподарських угідь та працівниками щодо дотримання правил пожежної безпеки під час збору врожаю.

Окрему увагу фахівці ДСНС приділили первинним засобам пожежогасіння, перевіривши їх справність та придатність. Також співробітники Служби порятунку наголосили сільгоспвиробникам на суворій забороні спалювання стерні та післяжнивних залишків в період збору врожаю.