ПРОФІЛАКТИЧНІ БЕСІДИ ЩОДО ПРОТИПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

Співробітники тринадцятого державного пожежно – рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області регулярно проводять рейди, метою яких є попередження пожеж та загибелі людей на них.

Так, 12.09.2018 року рятувальники провели профілактичну роботу серед населення приватного сектора м.Селидово, головною метою якої було ознайомлення громадян з правилами пожежної безпеки під час перебування та відпочинку на природі, на відкритих територіях житлового сектора.

189 188

Під час спілкування особливо було наголошено на необхідності суворого дотримання правил безпеки під час відвідування лісових масивів, ланів тощо, адже порушення елементарних правил пожежної безпеки може стати причиною масштабних пожеж в екосистемі держави та трагічних наслідків. Рятувальники нагадали громадянам, що триває пожежонебезпечний період, під час якого забороняється розводити багаття у лісових масивах, на відкритих територіях, заїжджати транспортом на територію лісового фонду, палити та кидати недопалки, самовільно спалювати рослини та їх залишки тощо.

Під час роботи рятувальники надавали листівки – пам’ятки попереджувального та інформаційного характеру з основними правилами пожежної безпеки.