Робоча нарада

10.09.2018 року Селидівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді прийняв участь у спільній робочій нараді з державною установою «Селидівська виправна колонія (№82)».

Метою наради було обговорення подальшої співпраці щодо виконання ЗУ «Про соціальну адаптацію осіб, які відбувають чи відбували покарання у виді обмеження волі, або позбавлення волі на певний строк» та Порядку взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб'єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк.

Під час зустрічі присутні визначали напрямки роботи щодо виховного впливу в подальшій роботі із засудженими особами.