РОЗШИРЮЄМО ІНФОРМАЦІЙНУ ОБІЗНАНІСТЬ НАСЕЛЕННЯ

Продовжується співпраця Селидівського міського центру зайнятості з Центром надання адміністративних послуг міської ради.

Фахівці центру зайнятості черговий раз проконсультували громадянам міста з питань надання соціальних послуг, застосування законодавства про зайнятість та загальнообов’язкового соціального страхування на випадок безробіття, можливості служби зайнятості у сприянні започаткуванню або розширенню власного бізнесу. Зацікавлених у розвитку власного бізнесу запросили на тренінг з основ бізнес-планування, який проводиться щосереди у приміщенні центру зайнятості.

У приміщенні ЦНАПу створено інформаційний куточок, у якому представлені послуги та можливості служби зайнятості, інформація про наявні вакансії, електронні сервіси служби зайнятості, різноманітні грантові програми для розвитку власного бізнесу тощо.