Семінар-нарада з представниками сільхозпідприємств

У приміщенні Селидівської міської ради інспекторами праці міської ради було проведено семінар-нараду з представниками сільхозпідприємств міста.

Була проведена роз’яснювальна робота, щодо оформлення трудових відносини та відповідальність за порушення законодавства про працю. У семінарі прийняли участь представники Головного управління Держпраці у Донецькій області, фахівці міського центру зайнятості.

Інспектори головного управління держпраці наголосили на необхідності офіційного оформлення трудових відносин та відмови від виплати заробітної плати у «конвертах». Фахівці міського центру зайнятості надали інформацію щодо переваг оформлення робітників через центр зайнятості. У кінці семінару роботодавці змогли почути відповіді на хвилюючі їж питання.

Селидівська міська рада закликає роботодавців міста відмовитись від виплати заробітних плат у «конвертах».