Щодо зміни реквізитів рахунків до обліку доходів державного та місцевих бюджетів

Селидівська ДПІ Покровсько -Добропільського управління Головного управління ДФС у Донецькій області повідомляє,

що з 02.07.2018 змінились реквізити бюджетних рахунків для сплати податків, зборів, обов’язкових платежів до державного та місцевих бюджетів, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО 899998). Бюджетні рахунки, відкриті на МФО іншому, ніж 899998, з 11.09.2018 закриті.

Протягом вересня-жовтня Казначейською службою проведено аналіз платежів, які надходять на рахунки для зарахування податків, зборів, обов’язкових платежів до бюджету. В процесі здійсненного аналізу було виявлено, що по м.Селидове, м.Новогродівка, м.Гірник, м.Українськ, смт. Курахівка та смт. Цукурине здійснюються платежі на старі рахунки, які відкриті на балансі ГУ ДКСУ в Донецькій області (МФО 834016).

Просимо всіх платників податків звірити свої платежі по податках за допомогою особистого кабінету платника податків за адресою: http://cabinet.sfs.gov.ua. У разі, якщо в інтегрованій картці платника (ІКП) відсутня сума сплати у вересні-жовтні Вам необхідно переглянути свої платіжні доручення, якщо вони не відповідають новим реквізитам рахунків, то треба звернутися до відділення банку, в якому ви обслуговуєтесь, для перерахування платежів.