Стан розгляду звернень громадян в Покровській ОДПІ за січень 2018 року

Одним із важливих напрямів роботи Покровської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області є об’єктивний і своєчасний розгляд звернень громадян з метою оперативного вирішення порушених питань та забезпечення вимог Закону України від 02 жовтня 1996 року № 393/96-ВР «Про звернення громадян».

За січень 2018 року до Покровської ОДПІ надійшло 3 письмових звернення від громадян, що на одне більше, ніж за відповідний період минулого року. Основним питанням, яке було порушено, є нарахування та сплата єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

За результатами розгляду на 1 звернення надано відповідні роз`яснення, 2 звернення направлено на розгляд за належністю до інших органів відповідно до ст. 7 Закону України «Про звернення громадян».

Усі звернення громадян розглянуто у законодавчо встановлені терміни. Порушень термінів надання відповідей за звітний період не встановлено.

Спеціалісти ОДПІ нагадують, що письмове звернення можна надіслати поштою або подати особисто в Центрах обслуговування платників за адресами:

- у м.Покровськ по вул. Європейська, 1 (тел. (06239) 2-24-59);

- у м. Мирноград по вул. Центральна, 19 (тел. (06239) 54-21-47);

- у м. Селидове по вул. Гоголя, 1 (тел. (06237) 2-32-50).