Стати батьком зовсім легко

16.06.2017 в Селидівському міському відділі з питань пробації відбувся просвітницький захід присвячений Дню батька, який буде відзначатися 18 червня.

У заході прийняли участь підоблікові відділу, які виховують неповнолітніх дітей. Метою заходу було прищепити вірність своєму батьківському боргу, здатності відноситися до своїх дітей з безмежною любов'ю і терпінням. Батьків, які для своїх синів і дочок змогли б стати героями, прикладами для наслідування і взагалі тими людьми, які "можуть", як у відомій пісеньці, "все, що завгодно".

Під час заходу засуджені були ознайомлені з історією виникнення свята, грали в гру «Питання - відповідь», «Звичайний день без мами», згадали відомі прислів’я про батька.

428

429

Традиційно основним завданням чоловіка вважається забезпечення матеріального благополуччя своєї сім'ї. Проте сьогодні для повноцінного розвитку дитини також потрібна безпосередня участь батька в його вихованні. Не усі чоловіки розуміють, наскільки це важливо. Багато хто з них іноді не допускає думки, що вони будуть залучені в щоденну копітку роботу по догляду за дітьми. Адже відповідальному батьківству треба вчитися!