Свято для захисників

З нагоди православного свята Покрови Пресвятої Богородиці, вшанування пам’яті наших славетних пращурів-козаків, а з недавніх пір – сьогоднішніх захисників України, що зі зброєю в руках боронять кордони нашої держави на сході, сьогодні відбувся концерт для бійців 46-го окремого батальйону спеціального призначення «Донбас-Україна».

Перед початком урочистостей Селидівський міський голова Віктор Ремізов ознайомився з військовою частиною, її оснащенням та поспілкувався з військовослужбовцями.

256 257 277
255 258 259

Концерт за традицією розпочали з державного гімну України.

260 278

Зі словами подяки до присутніх звернувся Віктор Ремізов: «На сьогоднішній день – це всенародне свято. Вся держава бачить, що Збройні Сили України здатні захистити, надати незалежність і суверенітет нашій державі. Ми розуміємо скільки сил та скільки вміння віддали наші люди для того, щоб зупинити сильного ворога. Я вітаю вас з цим святом. Від імені Селидівської міської ради дякую вам за той спокій, який сьогодні є в нашій області та Україні».

З нагоди свята бійцям також було вручено нагрудні знаки «За оборону рідної держави».

262 263 264

До привітань приєднався т.в.о. командира пункту тимчасової дислокації, командир відділу інструкторів, капітан Валерій Онопрієнко. Він щиро побажав усім захисникам України здоров'я, завзяття, сили та єдності на шляху до відродження кращих національних традицій - в ім’я миру та спокою на українській землі.

Пам’ять загиблих воїнів у зоні АТО присутні вшанували хвилиною мовчання.

Після урочистої частини стартувала концертна програма за участі кращих аматорів м.Селидового. Солісти та художні колективи будинку культури виступили перед захисниками з вокальними й хореографічними композиціями.

274 275
265 266 267