Свято працівників культури

До Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва та з нагоди 75-річчя з дня народження Володимира Темнікова, засновника і керівника народного вокального ансамблю «Рябінушка», в Центрі дозвілля та українських традицій м.Селидове відбувся урочистий захід.

В холі були представлені фотогалерея досягнень закладів культури, творчих колективів у 2018 році та виставка, присвячена В.В. Темнікову і його ансамблю.

Надзвичайно велика мистецька родина зібралась сьогодні в актовій залі – працівники культури, митці, люди, які присвятили себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

186 190 185

Селидівський міський голова Віктор Ремізов привітав всіх, хто робить значний внесок у популяризацію і розвиток української культури, веде просвітницьку діяльність, зберігає та примножує національну спадщину.

Він відзначив всіх керівників клубних установ, бібліотек, навчальних мистецьких закладів, які дарують людям радість, наповнюють їхні душі світлими почуттями, навчають розуміти прекрасне, любити рідний край, слово, пісню і танець свого народу.

Не залишились без уваги і керівники гуртків, педагоги, які навчають учнів гри на інструментах, вокального співу, театрального та ужиткового мистецтва, хореографії тощо. Своєю наполегливою творчою працею та високим професіоналізмом вони звеличують рідний край, примножують його успіхи і досягнення.

Понад 600 селидівців займаються в 40 гуртках та аматорських об’єднаннях різних напрямків, понад 400 дітлахів відвідують мистецькі школи. Творчі колективи стають гордістю міста і візитівкою нашого рідного краю, завойовують звання «народних» і «зразкових», стають переможцями та лауреатами багатьох конкурсів і фестивалів.

Також були відзначені сімейні династії, які успішно працюють у сфері культури м.Селидове, спільно з іншими реалізують міські та загальнодержавні програми заходів, спрямовані на підтримку та розвиток культурної спадщини нашої країни, аматорського мистецтва, фольклору.

Кращим працівникам було вручено почесні грамоти за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток української національної культури, аматорського мистецтва та з нагоди професійного свята.

187 188 189

Найщиріші слова вдячності на адресу працівників культосвітніх закладів висловили міські та селищні голови Гірника, Українська, Курахівки та Цукуриного.

Начальник відділу культури Лариса Дашевська зазначила, що працівники культури – це люди, які несуть радість та любов до танцю, співу, слова, до життя, наповнюють будні високими і світлими почуттями.

Вона привітала своїх колег із професійним святом та вручила грамоти.

196 197 198

На свято завітала дружина засновника ансамблю «Рябінушка» Валентина Темнікова. Лариса Дашевська разом з Віктором Ремізовим привітали жінку з 75-ю річницею від дня народження її талановитого чоловіка.

Теплі слова привітань на честь винуватців урочистостей також лунали і від інших.

199 204

І, навіть, у своє свято талановиті працівники культури та майстри мистецтв не залишили присутніх без своєї творчості. Вони як завжди дарували гостям душевні пісні, енергійні танці та проникливі музичні композиції.

182 183 191
205 206 207

Мистецтво надихає увесь світ, сприяє польоту мрії, додає життю яскравих барв. Духовний потенціал українського народу – це справжній скарб, яким володіє наша країна. Українська культура відома в усьому світі, і приємно, що культура нашого рідного міста – її важлива складова. В нашому місті живе багато талановитих людей, які радують своєю творчістю, розвивають українську культуру і передаватимуть її надбання вже своїм дітям.