Табір «Антошка» знову радісно зустрічає своїх маленьких друзів

Всі робітники впевнені, що дітвора отримає позитивні емоції, задоволення, радість від відпочинку, бо прикладають для цього всі свої сили і вміння.

День Піратів захопив дітей вивченням морських примовок та пісень. Захід був організований на свіжому повітрі. Сміливі пірати, проходячи випробування, шукали скарб – золоту вазу, наповнену цукерками. Виставка малюнків «Веселі пірати» відбулася в холі табору.

254 255
256 253

Після тихої години діти грали в улюблені ігри та складали пазли з морської тематики. Відбувся майстер-клас «Мій паперовий човник».

На День вишиванки всі діти одягли національний одяг та принесли домашні обереги на виставку.

260 257

Це були домовички, ляльки-мотанки, вишиванки, серветки, рушники. Виставку доповнили малюнки на тему «З Україною в серці». Лунали українські вірші та пісні.

258 259

Козацькі забави додали настрою та доброго гумору. Дві команди «Сонечко» та «Соняшник» взяли участь у веселих змаганнях.

Екскурсія до шкільного музею стала вдалим завершенням чудового заходу «Ми маленькі козачата».

Традиційно відбулися заняття гуртківців та знавців англійської мови.

Після веселої прогулянки, де діти грали в улюблені національні ігри «Котилася торба», «Подоляночка», «Котик Мурчик». Після тихої години дітей захопила колективна творча справа «Створи квітку для віночку». Діти виготовили паперові квіточки, які потім зібрали у спільний віночок – символ дружби та веселого відпочинку у таборі «Антошка».