У Селидовому боксери готуються до Чемпіонату України

З метою якісної підготовки збірної команди Донецької області до Чемпіонату України з боксу серед юнаків 2005-2006 р.р. навчально-тренувальні збори, як вже традиційно проходять в дитячо-юнацькій спортивній школі м.Селидового.

Вони проводяться з 03 по 14 жовтня 2018 року згідно календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Донецької області на 2018 рік, затвердженого наказом управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації від 28.12.2017 №01-05/870.

Хлопці наразі готуються до Чемпіонату України в м.Покровськ Донецької області, який відбудеться з 15 по 21 жовтня.

Живуть і харчуються спортсмени на базі Селидівського професійного ліцею.

В зборах приймає участь 25 спортсменів з різних міст регіону: Селидове, Авдіївка, Бахмут, Волноваха, Добропілля, Краматорськ, Курахове, Маріуполь, Мар’їнка, Мирноград, Покровськ.

Наше місто будуть представляти: Олексій Боклах, Леонід «Спартанець» Комягін, Олег Білоконь та Данило Петрич.

Відповідальність за проведення збору покладена на старшого тренера команди Олександра Шостака і тренера Віталія Нєшина.

З побажаннями успіху та напутнім словом сьогодні до спортсменів завітав Селидівський міський голова Віктор Ремізов.

Він поспілкувався з боксерами, поцікавився чи задоволені вони умовами проживання і тренування в нашому місті, учасникам побажав продемонструвати на рингах свою майстерність, реалізувати напрацьоване у виснажливих тренуваннях та гідно представити область на Чемпіонаті України.

У розмові міський голова підкреслив, що у залі, де проходять тренування, свою спортивну кар’єру почало багато чемпіонів. Серед них і легендарний боксер, заслужений майстер спорту з боксу, чемпіон Європи, срібний призер Олімпійських ігор, срібний призер Чемпіонату світу Віктор Мирошниченко, на призи якого в Селидовому щорічно проходить Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків.

Віктор Мирошниченко, в свою чергу, побажав хлопцям високих досягнень у спорті та Олімпійських перемог.

Привітав боксерів і голова територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості Володимир Бабіч.

Він подякував міському голові за сприяння в організації зборів, а тренерам за те, що діляться своєю енергією та наснагою з юними спортсменами.

Вітаючи учасників та гостей Олександр Шостак зазначив: «Дуже приємно, що нам довірили проведення цих відповідальних змагань, які є важливим етапом відбору та підготовки до Чемпіонату. Ви маєте бажати стати не тільки чемпіонами України, але й чемпіонами світу! Бажаю вам тримати високу планку і досягати поставлених цілей!».

Юні боксери подякували організаторам за теплий прийом, найкращі побажання та пообіцяли виправдати покладені на них сподівання.