У Селидовому попрощались із загиблим воїном

Донеччина втратила ще одного славного сина. Сьогодні, 16 травня, селидівці провели в останній путь солдата Збройних Сил України Дениса Остроушко.

Денис Сергійович Остроушко, 1995 р.н., трагічно загинув 12 травня під час виконання службових обов’язків.

Хлопець був призваний Покровсько-Селидівським ОМВК у 2017 році. Військовослужбовець проживав у Селидовому, неодружений, залишилася мати Людмила Петрівна, брати і сестри.

Вшанувати пам’ять Дениса та провести його в останній путь прийшли представники міської ради, установ, підприємств, організацій, навчальних закладів міста, товариші по службі, родичі та просто небайдужі містяни. Громадянська панахида прощання із загиблим відбулася у Будинку культури м.Селидове об 11:30.

299 314

Слова співчуття родині загиблого висловили міський голова Віктор Ремізов, заступник військового комісара з територіальної оборони Ігор Гужва, капелан «Правого сектору», протоієрей Павло Стеценко, член громадської організації Селидівської Спілки ветеранів АТО Володимир Рибаков та директор СПЛ №41, в якому свого часу вчився хлопець, Лідія Резніченко.

302 303 304 305

За спогадами педагогів хлопець мав добрий, спокійний, врівноважений характер, завжди приймав активну участь у справах школи та ліцею, ставився з повагою до старших.

Воїну-земляку, а також героям операції об’єднаних сил на Донбасі, які померли за світле майбутнє України, мирним жителям, які полягли в неоголошеній війні на Сході України присвятили хвилину мовчання.

Усі присутні мали можливість попрощатися із загиблим.

Поховали Дениса Остроушко на Ворошилівському кладовищі.

За всіма військовими традиціями на його честь пролунав траурний салют.

Шановна Людмила Петрівна!

Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.

Вічна пам’ять та Царство небесне воїну!