Урочистості до Дня Збройних Сил України

6 грудня в Україні відзначається День Збройних Сил України.

Це свято мужності, сили, впевненості, надійності, міцності, шляхетності, вірності – тих якостей      , які асоціюються в нас зі справжніми чоловіками; це свято відкритої, безкорисної та непідкупної дружби, яка проходить перевірку небезпекою і ризиком.

На наших військових покладена священна місія – боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу.  Історія Української держави і її Збройних Сил свідчить про те, що вони з честю виконують її.

Сьогодні в Будинку культури м.Селидове відбувся концерт з нагоди свята. На нього були запрошені почесні гості та військовослужбовці.

160 161 169

До присутніх звернувся міський голова Віктор Ремізов. Він привітав військових з професійним святом, побажав їм міцного здоровя, успіхів в обраній справі, надійного тилу та якнайшвидшого настання миру на нашій рідній землі.

З нагоди Дня Збройних Сил України міський голова вручив бійцям та працівникам військової комендатури м.Покровськ нагрудні знаки «За оборону рідної держави» та нагородив їх грамотами Селидівської міської ради за відвагу, силу та мужність.

153 154 155
156 157

Солдат Галина Клемпоуз звернулася до колег зі спогадами про те, як у 2014 році українська армія «відродилася з попелу», виконуючи складне завдання оборони держави. Вона закликала гостей свята вшанувати пам`ять загиблих хвилиною мовчання.

Клірик Свято-Пантелеймонівського храму, протоієрей Олег Фомін привітав присутніх від імені Благочинного Селидівського округу, побажавши всім здоров’я, мирного неба, Божої благодаті та допомоги у нелегкій службі.

Концертні номери нашим героям подарували працівники та вихованці БК, а особливістю заходу стали виступи ансамблів скрипалів і сопілкарів з музичної школи міста. Артисти порадували бійців запальними танцями і піснями про одвічні теми людського життя.

166 163 167

Цього дня урочистості щодо вшанування доблесних воїнів України відбувались і в військових частинах.

Бійці 46 окремого батальйону спеціального призначення «Донбас-Україна» провели святкове шикування, на якому новобранці дали присягу на вірність українському народові.

На цей захід завітали міські голови м.Селидове та м.Лозова Харківської обл., селищний голова смт.Михайлівка, заступник генерального директора ДП «Селидіввугілля» та учні Селидівської загальноосвітньої гімназії.

200 234 198
201 202 203

Після урочистої частини був проведений концерт для бійців, які захищають кордони нашої рідної землі. Запрошені звернулись до військовослужбовців з вітальними словами.

205 213 219
223 206 214

Селидівський міський голова Віктор Ремізов наголосив, що сучасні Збройні Сили відіграють важливу роль у розбудові та становленні української держави: «Коли запроваджували це свято, ніхто навіть уявити не міг, що воно стане дуже важливим у нашому сьогоденні, а люди у військовій формі будуть боронити наш рідний край від ворогів і вселяти надію на перемогу. В доблесті солдатів й офіцерів справжня сила будь-якої армії. Ми віримо, що Збройні Сили України і надалі з честю виконуватимуть свій обов’язок перед державою, надійно захищатимуть мир і спокій українського народу».

Заступник генерального директора ДП «Селидіввугілля» Олександр Шевченко вручив нагороди «За доблесну шахтарську працю» українським військовим , бо завдяки ним гірники можуть спокійно добувати вугілля.

210 211 212

З нагоди Дня Збройних Сил України командир батальйону вручив Подяки Селидівському міському голові та генеральному директору ДП «Селидіввугілля» за допомогу у справі захисту Української держави, а особовий склад відзначив нагрудними знаками за високий професіоналізм.

215 216 217

Пам’ять тих, хто загинув під час проведення бойових дій на Донбасі, присутні вшанували хвилиною мовчання.

З музичними привітаннями виступили військовослужбовці, а гімназисти порадували танцями та проникливими віршами. Разом з директором навчального закладу Аллою Куцевою діти побажали усім гідно нести службу та повернутись додому живими і неушкодженими. Особливим подарунком стали малюнки та поробки ручної роботи, які сповнені любові, тепла і щирої вдячності за збереження миру.

220 221 222

Дітям було проведено екскурсію по військовій частині, ознайомлено з різними видами техніки та зброї, після чого усіх нагодували стравами польвої кухні і почастували смачним трав’яним чаєм.

224 226 227
228 229 230