Урок доброти: Викрадачі наших сердець

Дуже важливим в наш час є виховання доброго ставлення до братів наших менших - до тварин.

Саме тому в 5-А класі ЗОШ №12 (класний керівник Фурсова Ольга Станіславівна) відбувся Урок доброти «Викрадачі наших сердець: слово про собаку». Бібліотекар філії №1 м.Українськ Центру бібліотечно-інформаційного обслуговування для дорослих та дітей Паламарчук О.Л. розповіла про допомогу собак людям, про те, як вони розшукують постраждалих під час заметілі в горах, як перевозять вантажі в тих умовах, де не зможуть проїхати люди.

Дізналися учні й про те, скільки собак несли службу на фронті в роки Другої світової війни, як вони допомагали пораненим, як розміновували міста та ін.. Із задоволенням діти слухали вірш про вірну собаку нашого земляка Георгія Сєдова, знаменитого судна Фрама. А «Відкритий лист бездомних тварин до людей» розчулив кожного з присутніх. Дуже важливим було донести до учнів, що собаки – не іграшки, вони – живі істоти. Тому заслуговують до себе доброго ставлення.