Урядова програма «Доступні ліки»

Шановні мешканці!

З січня місяця 2018 року по м.Селидове продовжується реалізація Урядової програми «Доступні ліки». Згідно розпорядження голови облдержадміністрації від 14.12.2017 №1653/5-17 «Про обласний бюджет на 2018 рік» (із змінами) за рахунок субвенції з державного бюджету на виконання програми відшкодування вартості лікарських засобів для лікування серцево-судинних захворювань, цукрового діабету ІІ типу, бронхіальної астми на м.Селидове виділено 1707,3 тис.грн. Отримані кошти розподілені по містам та селищам м.Селидове в залежності від кількості диспансерних хворих.

Відпуск лікарських засобів безкоштовно або з частковою доплатою за рецептом лікаря здійснюється в наступних аптечних закладах:

по м. Селидове:

- ФОП Шнирьов Р.П. (Аріна) м.Селидове, вул.Московська, 6

- ТОВ ЗТФ "Арніка": м.Селидове, вул.К.Маркса, 29

- ТОВ «Домашній доктор»: м.Селидове, вул.Михайлівська, 90

- ТОВ «Бажаємо здоровʼя»: 85400, Донецька область, м.Селидове, вул.Сонячна, 11

-ФОП Старов М.О. аптека №3 м.Селидове, вул.Маяковського, 16-б

по м. Гірник:

ТОВ ЗТФ "Арніка"м.Гірник, вул.Свободи, 25

ТОВ ЗТФ "Арніка"м.Гірник, вул.Свободи, 31

по м. Українськ:

- ТОВ ЗТФ "Арніка": м.Українськ, вул.Первомайська, 30

по смт. Курахівка:

- ТОВ «Донбасс-Фармация-Трейдинг»: 85490, Донецька обл., смт.Курахівка, вул.Центральна, 20.

Для отримання правильно виписаного рецепту Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря, терапевта або педіатра в амбулаторію центра ПМСД Селидівської міської ради за місцем Вашого проживання. Сімейний лікар або педіатр повинні виписати рецепт на лікарський засіб, який відповідає Вашому стану здоров՚я.

Для лікування серцево-судинних захворювань, цукрового діабету ІІ типу, бронхіальної астми Ви можете отримувати лікарські засоби, вартість яких підлягає відшкодуванню, тільки відповідно реєстру, затвердженому Міністерством охорони здоровʼя України. Ознайомитися з реєстром лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню, можна на сайті Селидівської міської ради на сторінці центру ПМСД Селидівської міської ради.