Урядова програма «Доступні ліки»

Шановні мешканці!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 листопада 2016 року № 863 «Про запровадження відшкодування вартості лікарських засобів» зі змінами 1 квітня 2017 року в Україні стартувала Урядова програма «Доступні ліки». Відтепер пацієнти можуть отримувати ліки від серцево-судинних захворювань, цукрового діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою в аптечних закладах, які надали згоду працювати за цією Програмою.

Згідно розпорядження голови облдержадміністрації від 30.03.2017 № 279 за рахунок субвенції з державного бюджету на виконання програми відшкодування вартості лікарських засобів для лікування серцево-судинних захворювань, цукрового діабету ІІ типу, бронхіальної астми на м.Селидове було виділено 847400,00 грн. Отримані кошти були розподілені по містам та селищам м.Селидове в залежності від кількості диспансерних хворих.

З 12.04.2017 розпочато відпуск лікарських засобів безкоштовно або з частковою доплатою за рецептом лікаря в наступних аптечних закладах:

по м.Селидове:

- ТОВ "ЦЕРІЙ ФАРМ" "Мега Аптека": м.Селидове, вул.К.Маркса, 33а
- ТОВ ЗТФ "Арніка": м.Селидове, вул.К.Маркса, 29
- ТОВ «Домашній доктор»: м.Селидове, вул. Михайлівська, 90

по м.Гірник

- ТОВ ЗТФ "Арніка": м.Гірник, вул.Свободи, 25
- ТОВ ЗТФ "Арніка": м.Гірник, вул.Свободи, 31

по м.Українськ

- ТОВ ЗТФ "Арніка": м.Українськ, вул.Первомайська, 30
- ФО-П Шнирьов Р.П.: м.Українськ, вул.В.Купрієнка, 20.

Для отримання правильно виписаного рецепту Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря, терапевта або педіатра в амбулаторію КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради» за місцем Вашого проживання. Сімейний лікар, терапевт або педіатр повинні виписати рецепт на лікарський засіб, який відповідає Вашому стану здоровʼя.

Для лікування серцево-судинних захворювань, цукрового діабету ІІ типу, бронхіальної астми Ви можете отримувати лікарські засоби, вартість яких підлягає відшкодуванню, тільки відповідно реєстру, затвердженому Міністерством охорони здоровʼя України. Ознайомитися з реєстром лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню, можна на сайті Селидівської міської ради на сторінці Центру ПМСД Селидівської міської ради.