УВАГА-МІСЬКА ПРОГРАМА ПІДГОТОВКИ МЕДИЧНИХ КАДРІВ!

З 17 липня 2018 року буде початий прийом документів претендентів на участь в конкурсі підготовки "МЕДИЧНИХ КАДРІВ" для Селидового.

Документи приймаються за адресою: м.Селидове, вул.Московська, 43 - будівля поліклініки СЦМЛ, 2 поверх, каб.207 ( відділ кадрів КНП «Центр ПМСД Селидівської міської ради»).

Конкурс проводится після завершення прийому у вищий учбовий заклад і зарахування абітурієнтів на навчання на контрактній основі.

Порядок проведення конкурсу «Медичні кадри» на право навчання за рахунок коштів місцевого бюджету розроблено відповідно до закону України „Про вищу освіту", на виконання Міської цільової програми підготовки лікарських кадрів для Селидівської центральної міської лікарні на 2014-2020 роки, затвердженої рішенням міської ради 16.04.2014 №6/48-1190, та доповнення до Програми «місцевих стимулів» медичних працівників комунального закладу «Селидвського центру первинної медико- санітарної допомоги», затверджено рішенням міської ради18.12.13 №6/43-2002.

Міський конкурс «Медичні кадри» (далі – Конкурс) на право навчання за рахунок коштів місцевого бюджету проводиться з метою виявлення та підтримки молоді, яка бажає присвятити своє життя професії лікаря, покращенню медичного обслуговування у комунальних лікувальних закладах м. Селидове.

Конкурс проводить Комісія з підготовки та проведення Конкурсу. Комісія утворюється рішенням виконавчого комітету міської ради. Комісія у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про вищу освіту», Основами законодавства «Про охорону здоров'я» та іншими нормативно-правовими актами.

Основна мета Конкурсу – забезпечення лікарськими кадрами лікувальних закладів м.Селидове шляхом відбору здібної молоді із числа випускників загальноосвітніх шкіл, гімназії м.Селидове та медичних училищ, яких зараховано за резутатами вступних іспитів до у вищих навчальних медичних закладах І-ІV рівнів акредитації, та студенти, які успішно навчаються у вищих навчальних медичних закладах І-ІV рівнів акредитації.

У Конкурсі беруть участь мешканці м.Селидове - випускники загально-освітніх шкіл, гімназії м.Селидове та медичних училищ, яких зараховано за резута-тами вступних іспитів до у вищих навчальних медичних закладах І-ІV рівнів акредитації, та студенти, які успішно навчаються у вищих навчальних медичних закладах І-ІV рівнів акредитації.

Документи від претендентів на проведення Конкурсу приймаються з 17 липня до 17 серпня поточного року.

Для участі у конкурсі подаються наступні документи:

- заява про участь у конкурсі з зазначенням вищого навчального медичного закладу та спеціальності, необхідної для здійснення кадрової політики в лікувальних закладах м.Селидове;

- ксерокопія документа, що засвідчує особу;

- характеристика - рекомендація від керівника установи, де особа в останній час перебувала;

- ксерокопії документів про освіту та результати навчання (атестат про середню освіту та результати зовнішнього незалежного оцінювання, диплом про закінчення медичного училища ( з додатком про результати навчання), залікова книжка студента вищого учбового закладу ;

- довідку про стаж роботи одного з батьків на території м.Селидове, який повинен становити не менше 5 років;

- довідку про наявність пільг.

Пільгами, передбаченими чинним законодавством, користуються діти – сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти із малозабезпечених сімей.

Учасники Конкурсу запрошуються на для засідання Комісії для співбесіди.

Для визначення переможця (переможців) Конкурсу заповнюється відомість оцінювання за формою:

- ПІБ учасника;

- навчальний заклад, який закінчив або навчається;

- медичний навчальний заклад І-ІV рівня акредитації до якого вступив або навчається ( спеціалізація);

- середній бал атестата, диплома медучилища та залікової книжки студента;

- результати зовнішнього незалежного оцінювання за 200 – бальною шкалою;

- наявність пільг;

- результати співбесіди та голосування членів Комісії;

- загальна кількість балів претендента ( сред випускників загальноосвітніх шкіл, медичних училищ та студентів третього курсу - окремо).

Переможцем Конкурсу із числа претендентів визначається особа (особи), яка отримала більшість балів за шкалою оцінювання і у ході відкритого голосування Комісії отримала більшість голосів від числа присутніх на засіданні Комісії.

Рішення Комісії у ході відкритого голосування вважається чинним, якщо на засіданні присутні 2/3 складу Комісії.

За результатами Конкурсу складається протокол.

До протоколу вносяться пропозиції щодо укладання договору - догоди з батюшками (або особами, які їх заміняють) переможця (переможців) Конкурсу про умови сплати за навчання за рахунок коштів місцевого бюджету ( в т.ч. - якщо студента буде відраховано або він відмовиться від місця лікаря у м.Селидове - його батьки будуть зобов'язані повернути місту гроші за навчання).

Комісія може запропонувати батькам (або особам, які їх заміняють) переможця (переможців) часткове відшкодування оплати за навчання (до 30%).

Договір на навчання за рахунок коштів місцевого бюджету укладається виконавчим комітетом міської ради з вищим навчальним медичним закладом І-ІV рівнів акредитації.

Телефони для довідок:

- заст.головного врача СЦМЛ Воронкова С.І.- (06237) 7-48-76 ( каб. 121 поліклініка СЦМЛ);

- головний лікар КНП «Центр ПМСД Селидівської міської ради» Марченко О.В. – (06237) 7-07-38, 099-728-70-60 (каб.206).