У виправній колонії попереджено спробу доставки наркотичних речовин

У ході реалізації оперативної інформації, співробітниками оперативного відділу Селидівської виправної колонії №82 спільно з ОШ ЦУ СБУ в районі проведення АТО, 10.08.2017 року о 18 годині 30 хвилин біля маскувальної огорожі був затриманий громадянин Н.,

мешканець м. Родинське Донецької області, котрий намагався скоїти перекид наркотичних речовин в охоронювану зону.

Під час його догляду було виявлено та вилучено два поліетиленових пакунка. В одному із пакетів знаходились медичні шприци з речовиною темно-коричневого кольору, а в другому пакеті речовина темно-зеленого кольору рослинного походження.

Даний факт зареєстровано згідно чинного законодавства України , а також про подію було повідомлено до Селидівського відділення поліції Покровського поліції ГУ НП у Донецькій області. Здійснюються слідчі дії.