Відкриття ІІ зміни в пришкільних таборах

Метою діяльності табору є реалізація принципу наступності і безперервності виховання,

створення умов для реалізації права кожної дитини на повноцінний відпочинок, збагачення їх соціального досвіду, забезпечення систематичних занятть дітей фізичною культурою, сприяння формуванню навичок здорового способу життя, забезпечити змістовного дозвілля, створення умов для розвитку творчих здібностей дітей, можливість перевірки і застосування нових знань і вмінь у різноманітній практичній діяльності, яка наповнена грою, романтикою і базується на розвитку дитячої ініціативи та самодіяльності, формування цілеспрямованного інтересу до історії, традицій, екології рідного краю, зняття фізичного і психічного навантаження навчального року, сприяння формуванню рис громадянськості.

425

Пришкільний табір відпочинку «Промінець»

Робота табору почалася з ранкової лінійки, на якій вихованці табору ознайомились з планом роботи на день. Начальник табору провела вступний інструктаж з безпечної поведінки під час перебуваннея у таборі. Цей день був присвячен підготовці до відкриття табору. Діти виготовляли символику табору, розучували табірну пісню. Був принят «Кодекс законів» табору. Вихованці розділилися на дві команди: «Козаки», «Wi-Fi». Діти прийняли участь у міні-тренінгу «Давайте познайомимось», де вони познайомилися один з одним, розповіли про свої захоплення. Ігри сприяли зняттю психологічного барьєру. Інструктор з фізичної культури організував спортивну годину. Працював гурток з малювання «Акварелька». У дргій половині дня проведена бесіда «Дорога додому». Діти проводили час в іграх за інтересами.

Пришкільний табір відпочинку «Антошка»

З перших хвилин діти відчули позитивний настрій та познайомились один з одним завдяки веселим іграм «Долонька до долоньки», «Назви ім’я», «Хлопці та дівчата». Дві команди «Кока-кола» та «Френфікі» змагалися у спритності та вмінні працювати разом, виконуючи різноманітні завдання. Протягом прогулянки дітей захопила «Ігроманія» - і всі відчули, що вони – одна весела дружня родина. Поробками з «орігамі» діти прикрасили ігрові кімнату.
Пришкільний табір відпочинку «Веселка»

В «День знайомства» була поведена лінійка щодо відкриття табору, учні ознайомились з правилами поведінки у таборі, вивчили девізи та табірну пісню, грали в інтелектуальну гру «Брейн-ринг». Діти із зацікавленістю зустрічали представників ДАІ, які розповіли дітям про правила поведінки на дорозі, поглибили знання про дорожні знаки.

Пришкільний табір відпочинку «Непосиди»

Діти ознайомились з режимом роботи, правилами поведінки в таборі. Вивчили девіз, розучували табірну пісню, розподілили доручення. Цікаво пройшло заняття в гуртку «Оригамі», діти виготовили катапульти. Проведена бесіда «Твоя дорога до табору»; вихованці намалювали безпечний шлях від табору додому.