Виїзний прийом громадян директором департаменту охорони здоров’я ДонОДА

Сьогодні, 8 червня, наше місто відвідав директор департаменту охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації Юрій Узун.

Він провів виїзний прийом громадян у Селидовому спільно з міським головою Віктором Ремізовим.

На прийомі також були присутні: заступник міського голови Яна Передрій, керуючий справами виконкому міської ради Любов Павленко, головний лікар Селидівської центральної міської лікарні Ніна Поречна, головний лікар Селидівського центру первинної медико-санітарної допомоги Олена Марченко, начальник управління соціального захисту населення Інна Гришкова.

На прийом до Юрія Узуна звернулося 7 осіб.

Заявники порушили наступні питання: надання матеріальної допомоги на лікування після операції,

пільгове забезпечення підгузками,

забезпечення ліками статинами в повному обсязі в рамках програми "Доступні ліки",

забезпечення дитини медикаментозним лікуванням після пересадки нирки,

безоплатне обстеження вагітних в медико-генетичному центрі м.Краматорськ на весь період вагітності,

забезпечення санаторно-курортним лікуванням.

По кожному з питань були надані ґрунтовні відповіді.