Виправлення помилок у звіті про суми податкових пільг

Як зазначають фахівці Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області,

Порядок обліку сум податків та зборів, не сплачених суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг, затверджений постановою КМУ від 27.12.2010 № 1233 (далі – Порядок №1233) та є обов’язковим для виконання суб’єктами господарювання, які відповідно до Податкового кодексу України не сплачують податки та збори до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг.

Пунктом 3 Порядку №1233 визначено, що звіт про суми податкових пільг подається суб’єктом господарювання за три, шість, дев’ять і дванадцять календарних місяців за місцем його реєстрації протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового періоду. У разі коли суб’єкт господарювання пільгами не користується, звіт не подається.

Форма Звіту про суми податкових пільг визначена додатком до Порядку №1233.

Оскільки законодавством не передбачений  механізм подання уточненого звіту, та враховуючи те, що зазначений звіт складається наростаючим підсумком з початку року,  допущені помилки слід виправляти у черговому Звіті про суми податкових пільг у межах року.