«Я хочу бути здоровим!»

Саме під таким гаслом 12 травня 2018 року у ПДЮТ м.Гірник Донецької області пройшов День здоров'я.

Діти з зацікавленням брали участь у грі нового для них формату — фут-квесті.

279 277

Весело та жваво вихованці крок за кроком проходили випробування на маршруті, що прокладено до Міста Здоров'я.

278 280

Під час заходу діти мали змогу показати свої стортивні навички і знання у сфері збереження здоров'я. Між командами велася запекла боротьба за перемогу. Та в решті з відривом лише у 2 бали перемогла команда вихованців студії “Папірус” ( керівник Ірина Колотова).

Вітаємо команду переможців! І щиро сподіваємось, що всі учасники окрім позитивного настрою та посмішок отримали для себе ще й нові знання і навички.

Яскравим завершенням фут-квесту стало перетворення фрази “Я хочу бути здоровим!” на фразу “Я буду здоровим!”