Як подати заявку на субсидію онлайн?

Шановні громадяни! Для вашої зручності працює сервіс для оформлення субсидії онлайн. Це є простий та швидкий спосіб для отримання субсидій.

Для доступу до системи необхідно ввести актуальну email-адресу та підтвердити її спеціальним кодом, який надсилається на указану вами електрону скриньку. Заповнення документів здійснюється українською мовою.

При заповненні Заяви про призначення житлової субсидії, необхідно обрати структурний підрозділ з питань соціального захисту населення. Мешканці м.Селидове, м.Українськ, м.Гірник, с.м.т.Цукурине, с.м.т. Вишневе,

с.м.т. Гостре, с.м.т. Курахівка, с.м.т. Комишівка обирають управління соціального захисту населення Селидівської міської ради.

Після введення дати заповнення Заяви, вам необхідно натиснути кнопку «Продовжити попередню реєстрацію» для переходу до заповнення Декларації.

Звертаємо увагу, що для заповнення декларації необхідно надання відомостей про усіх осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні.

Якщо у житловому приміщенні/будинку зареєстровано більше однієї особи, то додати рядок до таблиці можна натиснувши на кнопку «Додати рядок». На дітей, яким виповнилось 14 років, обов’язково вносяться паспортні дані.

Після введення дати заповнення Декларації, необхідно натиснути кнопку «Продовжити попередню реєстрацію» .

У випадку, якщо ви припустилися помилки, електронна система продемонструє, де було допущена ця помилка, і ви зможете її виправити та повторити процедуру подання електронної заявки.

Перевірте та підтвердіть правильність вказаних даних. Після чого на електронну адресу відправника прийде відповідь щодо отримання надісланих документів для призначення субсидії.

У разі отримання надісланих з використанням засобів телекомунікаційних систем заяви та декларації, в яких відсутній електронний цифровий або електронний підпис із застосуванням електронної системи ідентифікації, що використовує базу клієнтських даних банків, субсидія призначається лише після
підпису зазначених документів у місячний строк, який заявнику необхідно власноруч підтвердити  протягом місяця в управлінні за адресою:

вул.Пушкіна, буд.8, м.Селидове: з понеділка по четверг: з 8.00  до 17.00,

у п’ятницю: з 8.00 до 15.45, крім суботи та неділі.

У разі непідписання в зазначений строк заяви і
декларації подаються нові заява і декларація.

Звертаємо увагу, що для громадян, які вже одержують субсидію, додатково надавати документи для її призначення непотрібно.

Телефон для довідок 7-22-70.