Засідання комісії з питань надання допомоги окремим категоріям громадян

Сьогодні, 09.08.2018 об 11.00 в приміщенні виконкому Селидівської міської ради під головуванням заступника міського голови Яни Передрій відбулося засідання комісії з питань надання допомоги окремим категоріям громадян.

На засіданні комісії було розглянуто 9 заяв громадян, які звернулися за матеріальною допомогою відповідно до «Порядку надання допомоги окремим категоріям громадян», затвердженого рішенням виконкому міської ради від 28.05.2014 № 90 та клопотання Селидівської міської організації жінок у складі обласної організації Спілки жінок України щодо надання матеріальної допомоги активісткам організації з нагоди 22-річчя організації.

Було прийнято рішення запропонувати виконкому міської ради надати матеріальну допомогу: 8 особам для придбання ліків на загальну суму 3,1 тис.грн., 1 особі, яка зобов’язалася поховати померлого на поховання на загальну суму 0,5 тис.грн. та на підставі клопотання 7 активістам організації на загальну суму 1,75 тис.грн.