Засідання конкурсного комітету

12.06.2018 об 10.00 в приміщенні виконкому Селидівської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Інни Терещенко відбулося засідання конкурсного комітету

з визначення підприємства (організації), для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу із перевезення пасажирів на міському та приміських автобусних маршрутах загального користування в межах Селидівської міської ради.

На засіданні було розглянуто питання щодо визначення переможця, який у подальшому мав забезпечити проведення конкурсу з перевезення пасажирів на території міської ради. Під час конкурсного відбору пропозиції від претендентів до конкурсного комітету не надійшли. Тому, відповідно до пункту 21 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081 (зі змінами), у разі відсутності претендентів на здійснення функцій робочого органу, міською радою буде забезпечено проведення конкурсу.