Засідання круглого столу

на тему "Поліпшення стану охорони праці, організація праці та виробничого середовища, охорона здоровя та праці на підприємствах регіону"

Сьогодні, 14 лютого 2018 року, об 11 годині в будівлі ДП "Селидіввугілля" під головуванням начальника відділу гірничотехнічного нагляду у Селидівському регіоні головного управління Держпраці України у Донецькій області Володимира Яковенко відбулось засідання круглого столу на тему "Поліпшення стану охорони праці, організація праці та виробничого середовища, охорона здоров’я та праці на підприємствах регіону", в якому прийняли участь представники органів місцевого самоврядування м. Селидове та Новогродівка, міських відділень Управління Фонду соціального страхування України в Донецькій області, ДП "Селидіввугілля", підприємств вугільної промисловості та профспілкових організацій.

На засіданні було розглянуто стан професійного травматизму на підприємствах вугільної промисловості та основні причини їх виникнення. Володимир Яковенко надав інформацію про стан виробничого травматизму за 2017 рік. Основними причинами травматизму було виділено: недостатній рівень проведення інструктажів та не повне і не якісне проведення періодичних медичних оглядів.

Наступною виступила Лариса Злиденна – начальник Селидівського міського відділення управління Фонду соціального страхування України у Донецькій області, з доповненням до слів Володимира Яковенко щодо стану виробничого травматизму. Також під час свого виступу вона нагадала присутнім про необхідність своєчасно повідомляти представникам Фонду про випадки виробничого травматизму.

Результатом проведення сьогоднішнього круглого столу стало обговорення шляхів підвищення якості роботи щодо проведення попередніх інструктажів та забезпечення своєчасного проведення періодичних медичних оглядів працівників.