Засідання "круглого столу" по розгляду проекту "Генеральний план м.Селидове"

26 січня об 11.00 в малому залі виконкому міської ради було проведено засідання «круглого столу» в межах проведення громадських слухань проекту містобудівної документації «Генеральний план м. Селидове Донецької області».

Зі вступним словом про необхідність розробки генерального плану міста Селидове згідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та основні завдання, які вирішує нова містобудівна документація, виступив Селидівський міський голова Віктор Ремізов.

Він нагадав, що генеральний план Селидового був розроблений в 1990 році Державним проектним інститутом "Донбацивільпроект". Термін дії генерального плану закінчився в 2006 році. У 2005 році цим же територіальним інститутом було розпочато роботи з коригування генерального плану міста. Але у зв'язку з відсутністю коштів у місцевому бюджеті роботи було призупинено.

20.03.2013 було прийнято рішення міської ради про продовження робіт з розробки генерального плану м. Селидове.

Про етапи розробки проекту « Генеральний план м. Селидове Донецької області» доповіла начальник відділу архітектури та будівельного контролю – Буряк М. М.

Презентацію проекту Генерального плану м. Селидове провів представник проектної організації розробника ТОВ «Прогрес-Цивільпроект» - головний архітектор проекту Стебловський М. Є.

Новий генплан розраховано на 20 років.

Основні завдання планувальної організації території міста :

- збільшення території міста з 1138,84 га до 1732,02 га;

- визначення територій перспективного розвитку (технопарків), промислового призначення, багатоповерхової та малоповерхової індивідуальної забудови;

- виділення в межах міста територій пріоритетного розвитку; - виділенням таких функціональних зон: житлова, громадська (з установами обслуговування), рекреаційна, комунальна.

За підсумками громадських слухань вирішено схвалити представлені матеріали генерального плану м. Селидове.

Після проходження експертизи містобудівну документацію «Генеральній план м. Селидове Донецької області» буде винесено на розгляд та затвердження міської ради.