Засідання постійної комісії з питань економічної та регуляторної політики, бюджету і фінансів, малого та середнього бізнесу

19.06.2017 відбулось засідання постійної комісії з питань економічної та регуляторної політики, бюджету і фінансів, малого та середнього бізнесу, на якому розглянуті проекти рішень,

підготовлених фінансовим управлінням міської ради, що плануються до затвердження на черговій сесії міської ради, а саме: «Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 14.12.2016 №7/15-521 «Про бюджет м.Селидове на 2017 рік», «Про затвердження розпоряджень міського голови», «Про внесення змін до рішення міської ради від 18.02.2015 №6/59-1389 «Про місцеві податки та збори і встановлення ставки акцизного податку  в частині реалізації суб’єктами  господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів у м.Селидове»».