Засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 11.07.2017 року, відбулось засідання виконавчого комітету під головуванням Селидівського міського голови Віктора Ремізова.

160

Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста. На порядок денний було винесено 46 питань.

161

162

Офіцер відділення комплектування Покровсько-Ясинуватського ОМВК Дмитро Трущ винес на розгляд питання про внесення змін до рішення виконкому міської ради.

 149

Олена Марченко, головний лікар Селидівського центру первинної медико-санітарної допомоги, запропонувала затвердити проект рішення «Про проведення медичного огляду підлітків 2001-2002-2003 років народ-ження в 2017 році».

164

Про затвердження інструкції з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення відділом реєстрації місця проживання громадян Селидівської міської ради доповіла начальник відділу реєстрації місця проживання громадян ї міської ради Людмила Надтока.

165

Проект рішення «Про організацію роботи щодо реорганізації (перетворення)закладів охорони здоров’я міста» на розгляд членів виконкому винесла перший заступник міського голови Інна Терещенко.

Начальник відділу з питань фізкультури і спорту міської ради Сергій Горбунов запропонував затвердити питання стосовно норм витрат на харчування, лікарські засоби та вироби медичного призначення для учасників спортивних заходів.

168

Також доповідали: начальник управління соціального захисту населення міської ради Інна Гришкова,

169

начальник відділу освіти міської ради Оксана Соломахіна,

170

начальник  відділу архітектури та будівельного контролю міської ради Марина Буряк,

171

начальник  відділу з питань майна комунальної власності, житлово-комунального господарства і благоустрою міської ради Ірина Давидова,

172

спеціаліст 1 категорії сектору  з правової роботи та доступу до публічної інформації міської ради Павло Христодулов, начальник служби у справах дітей міської ради Любов Сузіна,

174

начальник відділу з питань організаційної і кадрової роботи та внутрішньої політики міської ради Яна Шкарупа, заступник міського голови Яна Передрій, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, мобілізаційної і оборонної роботи, охорони праці міської ради Віталій Поречний

176

та начальник відділу діловодства і контролю міської ради Наталія Паульс.

Усі питання, винесені на порядок денний, було розглянуто позитивно.