Засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 11.07.2017 року, відбулось засідання виконавчого комітету під головуванням Селидівського міського голови Віктора Ремізова.

Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста. На порядок денний було винесено 46 питань.

Офіцер відділення комплектування Покровсько-Ясинуватського ОМВК Дмитро Трущ винес на розгляд питання про внесення змін до рішення виконкому міської ради.

Олена Марченко, головний лікар Селидівського центру первинної медико-санітарної допомоги, запропонувала затвердити проект рішення «Про проведення медичного огляду підлітків 2001-2002-2003 років народ-ження в 2017 році».

Про затвердження інструкції з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення відділом реєстрації місця проживання громадян Селидівської міської ради доповіла начальник відділу реєстрації місця проживання громадян ї міської ради Людмила Надтока.

Проект рішення «Про організацію роботи щодо реорганізації (перетворення)закладів охорони здоров’я міста» на розгляд членів виконкому винесла перший заступник міського голови Інна Терещенко.

Начальник відділу з питань фізкультури і спорту міської ради Сергій Горбунов запропонував затвердити питання стосовно норм витрат на харчування, лікарські засоби та вироби медичного призначення для учасників спортивних заходів.

Також доповідали: начальник управління соціального захисту населення міської ради Інна Гришкова,

начальник відділу освіти міської ради Оксана Соломахіна,

начальник  відділу архітектури та будівельного контролю міської ради Марина Буряк,

начальник  відділу з питань майна комунальної власності, житлово-комунального господарства і благоустрою міської ради Ірина Давидова,

спеціаліст 1 категорії сектору  з правової роботи та доступу до публічної інформації міської ради Павло Христодулов, начальник служби у справах дітей міської ради Любов Сузіна,

начальник відділу з питань організаційної і кадрової роботи та внутрішньої політики міської ради Яна Шкарупа, заступник міського голови Яна Передрій, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, мобілізаційної і оборонної роботи, охорони праці міської ради Віталій Поречний

та начальник відділу діловодства і контролю міської ради Наталія Паульс.

Усі питання, винесені на порядок денний, було розглянуто позитивно.