Засідання виконкому міської ради

11 січня 2018 року о 10:00 відбулось засідання виконкому Селидівської міської ради під головуванням міського голови Віктора Ремізова.

Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів.

122 123

Начальник відділу з питань майна комунальної власності, житлово-комунального господарства і благоустрою Ірина Давидова доповіла інформацію про встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів в населених пунктах Селидівської міської ради (табл.1). Також було винесено на розгляд проект рішення про встановлення тарифів по розміщенню твердих побутових відходів на звалищі.

Ірина Давидова зазначила, що розрахунок нових тарифів було здійснено з урахуванням зміни у 2018 році таких показників: зростання розміру мінімальної заробітної плати на 16%, вартості палива на 25%, а також орендної плати за використання звалища.

В порівнянні з 2017 роком, в поточному році тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів у середньому зростуть на 17%.

Усі питання порядку денного були розглянуті позитивно.