Зустріч з питань створення системи моніторингу та керування паливно-енергетичними ресурсами у бюджетних установах

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 затверджено План заходів із впровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах».

У виконкомі міської ради 15.09.2017 відбулася зустріч з регіональним представником компанії ТОВ «БІС-СОФТ» Альохіним В.М. з питань створення системи моніторингу та керування паливно-енергетичними ресурсами у бюджетних установах, на яке було запрошено всіх керівників структурних підрозділів Селидівської міської ради.

Одне з ключових питань – створення і впровадження системи енергоменеджменту та енергомоніторингу для досягнення економії у споживанні ресурсів та коштів у бюджетних установах за рахунок використання аналітичних даних та прийняття організаційно-управлінських рішень.

Було доведено розпорядження Селидівського міського голови від 12.09.2017 №149-р «Про визначення відповідального за енергоменеджмент міської ради» до керівників структурних підрозділів, бюджетних установ міської ради та визначення відповідальних за енергоменеджмент у даних підрозділах.

Визначено термін налаштування та реєстрації в автоматизованій інформаційній системі «Енергосервіс».