Проходження перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади" Ізотов Артур Вікторович

Селидівська міська рада, керуючись Порядком проведення перевірки достовірності відомостей про застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 закону України "Про очищення влади", затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 №563 «Деякі питання реалізації Закону України "Про очищення влади"», інформує про початок проходження перевірки відповідно до закону України "Про очищення влади":

Дата початку проходження перевірки

П.І. по Б. відповідної особи

Посада

03.11.2016

Ізотов Артур  Вікторович

Державний соціальний інспектор відділу з контролю використання коштів державного бюджету направлених на надання соціальних допомог управління соціального захисту населення Селидівської міської ради