Корисна інформація

Донецькою торгово-промисловою палатою за підтримки облдержадміністрації в межах виконання Регіональної програми розвитку малого та середнього підприємництва Донецької області на 2017–2018 роки розпочинається цикл безкоштовних семінарів із бізнес-планування «Використання інструментів бізнес-планування та проектної діяльності в стратегічному плануванні підприємницької діяльності». На семінарах слухачі дізнаються про використання бізнес-планів для здійснення бізнесу, отримають можливість навчитися аналізувати бізнес-ідеї, комплексно організувати власний бізнес у рамках обраних стратегій.

Семінари пройдуть з 10.00 до 17.00 у містах:

Бахмут – 26 червня 2018 року;

Костянтинівка – 27 червня 2018 року;

Слов’янськ – 02 липня 2018 року;

Дружківка – 03 липня 2018 року;

Краматорськ – 26 липня 2018 року;

Покровськ – 27 липня 2018 року.

Анонси заходів будуть розміщені на сайті Донецької ТПП:  http://donetskcci.com та сторінці у Facebook: facebook.com/Donetskcci .

Реєстрація на участь у семінарах обов’язкова за посиланням: https://bit.ly/2IDOklX.

Крім того, запрошуємо суб’єктів підприємництва долучитися до постійно діючого проекту «4ROUND» - гарячої лінії з бізнес-планування, яка працює щочетверга. Це 4 відкриті вікна консультантів з бізнес-планування та менеджменту протягом 1 години у четвер щотижня ( час узгоджується через попередній запит на консультацію за наступною формою https://bit.ly/2HHLCKS). Комунікації відбуваються у режимах e-mail, мобільного зв’язку, Skype, Viber. Час однієї усної консультації – 20 хвилин.

 

Національний форум «Час зростати!»

26 червня 2018 року Торгово-промислова палата України спільно з проектом  FORBIZ в рамках ініціативи EU4Business проводить 2-ий щорічний Національний Форум розвитку МСБ 2018 «Час зростати!», який проходитиме з 9:00-16:00 ТПП України (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33).

Форум збере близько 500 представників малих та середніх підприємств, організацій підтримки бізнесу, уряду, а також міжнародного співтовариства донорів і фінансових установ, що перетворить його на найбільшу національну подію, орієнтовану на розвиток та зростання МСБ в Україні.

Формат передбачає насичену програму, яка складається з тематичних дискусійних панелей, які присвячені питанням імплементації європейських програм підтримки МСБ в Україні, доступним фінансовим інструментам від національних і міжнародних фінансових установ та презентацій успішних історій від українських підприємців з різних галузей економіки.

Під час Форуму буде проведено виставки програм та проектів підтримки бізнесу від національних та міжнародних організацій, у тому числі українських фінансово-кредитних установ.

Також передбачається проведення трьох практичних воркшопів для представників бізнесу за наступними темами: Європейські програми Enterprise Europe Network та Erasmus for Young Entrepreneurs (інтернаціоналізація бізнесу, пошук нових ринків та партнерів), експорт до ЕС та обмін досвідом і налагодження ділових зв’язків з німецькими підприємствами в рамках програми від німецького уряду Fir for partnership with Germany.

Реєстрація на Форум за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd2OSdQxpWIw7EtWqrcAu_VjjEWFR6yVq1QcmXBVxrpdQYNFQ/viewform .

Додаткова інформація за тел.: +38 (044) 586-40-67 (Проектний офіс ТПП України)