Корисна інформація

Чеська організація «Людина в біді» оголосила конкурс грантів для створення робочих місць на території Донецької області.

Для участі в проекті запрошуються підприємства та фізичні особи-підприємці, які ведуть бізнес та бажають розширити підприємницьку діяльність і створити нові робочі місця для населення.

Отримана допомога може бути використана на придбання обладнання, меблів, інструментів, сировини та матеріалів, оренду нежитлових приміщень, виплату заробітної плати, закупівлю товарів, або придбання франшизи.

743

Розмір гранту визначається кількістю створюваних робочих місць і складе 26000 гривень за кожне створене робоче місце. Максимальна сума гранту становить 130000 гривень, при отриманні якого заявник повинен створити не менше 5 робочих місць.

Гранти надаються на конкурсній основі.

Для участі необхідна реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfPRffyTdyKPBpexkckxqIsboSsvqAmiTlGL_eO0-djpw_gFQ/viewform

Заявки приймаються до 31 березня 2018 року.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати за телефоном 0800210174 (з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 17:00, усі дзвінки безкоштовні).