Програми підтримки підприємництва

На Донеччині в цьому році стартувала нова програма стимулювання малого підприємництва «Український донецький куркуль». Донецька обласна державна адміністрація розробила алгоритм надання фінансової підтримки на реалізацію бізнес-проектів за конкурсним відбором у вигляді грантів.

21 листопада 2017 року під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Вілінського Є.С. відбулося п’яте засідання конкурсної комісії з відбору проектів суб’єктів малого підприємництва. Всього для участі у конкурсному відборі було подано 77 проектів, в тому числі 1 - від міста Селидове. Переможцями конкурсного відбору проектів стали 34 суб’єкти малого і середнього підприємництва.

517

Переможцем від міста Селидове став Ясиновський Андрій Сергійович, проект якого було підтримано Селидівською міською радою. Підприємець презентував конкурсній комісії бізнес-план «Утеплення пінополіуретаном житлових, громадських будинків та промислових споруд», на реалізацію якого потрібно 500 тис.грн, з них 250,0 тис.грн – кошти місцевого бюджету. Переможець планує використати грантові кошти на придбання технічного обладнання, яке дозволить виконувати різні види робіт по теплоізоляції будинків, будівель і різних споруд пінополіуретаном.