Звіт про періодичне відстеження результативності рішення Селидівської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою в м.Селидове» від 28.07.2010 № 8/70-1224

1. Вид та назва регуляторного акту.
Рішення Селидівської міської ради від 28.07.2010 № 8/70-1224 «Про затвердження Правил благоустрою в м.Селидове»

2. Назва виконавця заходів з відстеження результативності.
Відділ з питань майна комунальної власності ЖКГ і благоустрою міської ради

3. Цілі прийняття регуляторного акту.
Рішення  Селидівської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою в м.Селидове» від 28.07.2010 № 8/70-1224 спрямоване на забезпечення ефективного вирішення проблеми санітарного очищення та благоустрою м.Селидове, формування сприятливого для життєдіяльності середовища, захист довкілля, збереження об’єктів благоустрою та зелених насаджень, дозволить покращити санітарний стан міста.

4. Строк виконання  заходів з відстеження.
Заходи із відстеження виконано у строк з 11 серпня 2018  року по 20 серпня 2018 року.

5. Тип відстеження.
періодичне відстеження.

6. Метод одержання результатів відстеження результативності.
Для проведення періодичного відстеження використовувався статистичний метод одержання результатів відстеження.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалися результативність, а також способи  одержання даних.
здійснення моніторингу за кількістю адміністративних порушень правил благоустрою м.Селидове.

кількість складених адміністративних протоколів порушення правил благоустрою м.Селидове 2015 2016 2017 2018
2 6 - -

8. Кількісні та якісні значення показників результативності:

Забезпечено ефективне вирішення проблеми санітарного очищення та благоустрою м.Селидове, формування сприятливого для життєдіяльності середовища, захист довкілля, збереження об’єктів благоустрою та зелених насаджень, дозволить покращити санітарний стан міста.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.

Результатом регуляторного акта «Про затвердження Правил благоустрою в м.Селидове» є забезпечення суб’єктів господарювання та фізичних осіб порядку благоустрою та утримання територій об’єктів благоустрою в м.Селидове. Проаналізувавши кількість складених адміністративних протоколів порушення правил благоустрою в м.Селидове, наглядно бачимо суттєве зменшення вищезазначених протоколів, що доказує результативність регуляторного акту «Про затвердження Правил благоустрою в м.Селидове».