Комунальне підприємство "Компанія "Вода Донбасу"" Селидівське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства

вул. Гоголя, 29, м.Селидове, Донецька область, 85400

Костянтинівна
кожна середа

C 9-00 до 11-00

Селидівське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства є структурним підрозділом КП Компанія «Вода Донбасу», яке розташоване за адресою м.Селидове, вул.Гоголя, буд.29. Селидівське ВУВКГ – експлуатуюча організація, основними завданнями якої є:

-господарсько-питне водопостачання населення, промислових підприємств, установ, організацій міст Селидове, Українськ, Гірник, Новогродівка, селищ: Курахівка, Гостре, Цукурине, прилеглих сіл Мар’їнського та Красноармійського районів;

-очищення господарсько-побутових стічних вод населення та виробничих стічних вод промислових підприємств на очисних спорудах каналізації міста Селидове, міста Гірник.

Наше підприємство одержує питну воду з мереж Красноармійського регіонального виробничого управління КП Компанія «Вода Донбасу» (Красноармійська фільтрувальна станція).

На балансі Селидівського ВУВКГ знаходяться слідуючі мережі та споруди:

-водопровідні мережі – 598,4 км;

-каналізаційні мережі – 189,9 км;

-водопровідні насосні станції – 4 од.;

-каналізаційні насосні станції – 9 од.;

-очисні споруди каналізації – 2 комплекси.

Акредитована бактеріологічна лабораторія має два відділи якості питної води та якості стічної води, яка проводить лабораторний контроль складу питної води та стічних вод. Виробничі дільниці підприємства знаходяться у містах Селидове, Українськ, Гірник, Новогродівка; автотранспортна дільниця, ремонтно-будівельна дільниця – в м.Селидове на території виробничої бази.