Комунальне підприємство "Компанія "Вода Донбасу"" Селидівське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства

вул. Гоголя, 29, м.Селидове, Донецька область, 85400

тел.(06237) 7-24-09, факс (06237) 7-22-75, диспетчер (06237) 7-21-51

 

Г Р А Ф І К

прийому громадян керівництвом Селидівського ВУВКГ на 2016 рік

Посада Прізвище, ім'я, по батькові День тижня Години прийому
ДИРЕКТОР

Маковський

Сергій

Вікторович

1 понеділок

місяца

 

C 9-00 до 11-00

 

ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР

Юдін

Юрій

Ігорович

щовівторка

C 9-00 до 11-00

ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА ПО РЕАЛІЗАЦІЇ

Макіна

Тетяна

Костянтинівна

кожна середа

 

C 9-00 до 11-00

Селидівське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства є структурним підрозділом КП Компанія «Вода Донбасу», яке розташоване за адресою м.Селидове, вул. Гоголя, буд.29. Селидівське ВУВКГ – експлуатуюча організація, основними завданнями якої є:

-господарсько-питне водопостачання населення, промислових підприємств, установ, організацій міст Селидове, Українськ, Гірник, Новогродівка, селищ: Курахівка, Гостре, Цукурине, прилеглих сіл Мар’їнського та Красноармійського районів;

-очищення господарсько-побутових стічних вод населення та виробничих стічних вод промислових підприємств на очисних спорудах каналізації міста Селидове, міста Гірник.

Наше підприємство одержує питну воду з мереж Красноармійського регіонального виробничого управління КП Компанія «Вода Донбасу» (Красноармійська фільтрувальна станція).

На балансі Селидівського ВУВКГ знаходяться слідуючі мережі та споруди:

-          водопровідні мережі – 598,4 км;

-          каналізаційні мережі – 189,9 км;

-          водопровідні насосні станції – 4 од.;

-          каналізаційні насосні станції – 9 од.;

-          очисні споруди каналізації – 2 комплекси.

Акредитована бактеріологічна лабораторія має два відділи якості питної води та якості стічної води, яка проводить лабораторний контроль складу питної води та стічних вод. Виробничі дільниці підприємства знаходяться у містах Селидове, Українськ, Гірник, Новогродівка; автотранспортна дільниця, ремонтно-будівельна дільниця – в м. Селидове на території виробничої бази.

 

                                                                                             Шановні мешканці!

 

У зв'язку з частими зверненнями з питань підвищення тарифів, а також за чий рахунок проводиться повірка приладів обліку холодної води, Селидівське ВУВКГ інформує:
 
Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у галузях енергетики та комунальних послуг, згідно до Закону України "Про державне регулювання у галузі комунальних послуг", Указа Президента України від 10.09.2014 р. № 715 "Про затвердження Положення про Національну комісію, яка здійснює регулювання у галузях енергетики та комунальних послуг", постановою Кабінету міністрів України від 01.06.2011 № 869 "Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на жтлово-комунальні послуги", прийняла постанову № 2869 від 26.11.2015 р. "Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідвідення "КП "Компанія "Вода Донбасу"", котре набуває чинності з 1.01.2016.
 
Згідно до Постанови НКРЕКУ затверджено нову вартість послуг на централізоване водопостачання та водовідведення для усіх категорій споживачів КП "Компанія "Вода "Донбасу"", яка з 01.01.2016 складає 8,18 грн./м3 та 7,19 грн./м3 (без ПДВ).
 
Оплата послуг водопостачання складає 9, 816 грн./м3; послуг водовідведення - 8, 628грн./м3. Для споживачів, які котрі користуюсться послугами централізованого водопостачання та водовідведення оплата будн складати 18, 444 грн./м3.
 
Діюча редакція Закону Украіни "Про метрологію та метрологічну діяльність" встановлює, що периодична перевірка, обслуговування та ремонт (у тому числі й демонтаж, транспортировка та монтаж) засобів вимірювальної техніки (результати вимірювань котрих використовуються для здійснення розрахунків за використані для побутових потреб електричну та теплову енергію, газ та воду), котрі є власністю фізичних осіб, здійснюються за рахунок суб' єктів господарювання, які постачають послуги електро-, тепло-, газо-, та водопостачання.
 
Відповідальність за своєчасність проведення периодичної перевірки, обслуговування та ремонт ( у тому числі й демонтаж, транспортування та монтаж) засобів вимірювальної техніки (результати яких використовуюсться для здійснення розрахунків за спожиті електричну та теплову енергію, газ та воду), які являються власністю фізичних осіб, полагаються на суб' єкти господарювання, які постачають електро-, тепло-, газо- та водопостачання.
 
Ст. 17 Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність" регламентує, що периодична повірка засобів виміровальної техніки, яка є власністю фізичних осіб, виконується за рахунок тарифів на електро-, газо-, тепло- та водопостачання.
 
 
Тарифи на послуги на централізоване водопостачання та водовідведення для потреб населення, яке отримує послуги безпосередньо від КП "Компанія "Вода "Донбасу"" встановлено постановою Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у галузі енергетики та комунальних послуг від 26.11.2015 (куди ці затрати не внесено).
 
Ці тарифи встановлюються для суб' єктів звичайних монополій у галузі централізованого водопостачання та водовідведення.
 
3 01.01.2016 року для КП "Компанія "Вода Донбасу"" встановлено наступні тарифи:
 
 - на централізоване водопостачання - 8,18 грн./куб. м. (без ПДВ);
 - на централізоване водовідведення - 7, 19 грн./куб. м. (без ПДВ).
 
Витрати на проведення планових періодичних перевірок, обслуговування та ремонт квартирних засобів обліку холодної води, у тому числі їх демонтаж, транспортування та монтаж після перевірки, розпромбування та опломбування, а також витрати на формування обмінного фонду квартирних засобів обліку холодної води включуються в склад тарифу на послуг по централізованому постачанню холодною водою (з використовуванням внутрішньодомових систем).
 
Послуга з центрального постачання холодної води, водовідвідення (з використанням внутрішньодомових систем) є окремою тарифікованою послугою, не рівною до вищеприведених послуг з централізованого водопостачання та водовідведення для суб' єктів звичайних монополій.
 
Даний тариф формується згідно з "Порядком формування тарифів на послуги з централізованого водопостачання холодною водою (з використанням внутрішньодомових систем)", затвердженого постановою Кабинету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 "Про забезпечення формування єдиного підходу у формуванні тарифів на житлово-комунальні послуги" (у редакціі Постанови Кабінету міністрів України від 01.10.2014 № 532).
 
Тарифи на послуги з централізованого водопостачання холодною водою, водовідведенням (з використовуванням внутрішньодомових систем) Національною комісією, здійснюючою державне регулювання у галузі енергетики та комунальних послуг до теперішнього часу не встановлено.
 
Тарифи на послуги з централізованого постачання холодною водою, водовідведенням (з використанням внутрішньодомових систем) до теперішнього часу для Компаніі не установлено, тому безоплатне постачання послуг з повірки та обслуговуванню приладів обліку води є порушенням ліцензійних вимог здійснення господарської діяльності з централізовіаного водопостачання та водовідведення, затверджених постановою Національної комісії, котра здійснює державне регулювання у галузі комунальних послуг № 279 від 10.08.12, що призводить до накладання адміністративно-господарських санкцій до підприємства.
 
Після встановлювання тарифу на послуги з централізованого водопостачання холодною водою та водовідведення (з використанням внутрішньодомових систем) до КП " Компанія "Вода Донбасу"" перейде обов'язок здійснення робіт з проведення планових періодичних повірок, обслуговування та ремонту квартирних засобів обліку холодної води, у тому числі їх демонтаж, транспортування та монтаж після перевірки, розпломбування та опломбування у багатоквартирному житловому фонді.