Вакантні посади

Селидівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

- спеціаліста 1 категорії відділу прийому громадян управління соціального захисту населення міської ради ( тимчасово на час відсутності основного працівника ) - 2 одиниці

Основні вимоги до учасника конкурсу на заміщення вакантної посади :

- повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста без вимог до стажу. Повинен знати Конституцію України; закони України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про запобігання корупції", інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти віднесені до компетентності управління соціального захисту населення ; інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки; основні програми роботи на комп'ютері; державну мову.

- провідного спеціаліста відділу прийняття рішень управління соціального захисту населення міської ради - 1 одиниця

Основні вимоги до учасника конкурсу на заміщення вакантної посади :

- повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста I чи II категорії не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років. Повинен знати Конституцію України; закони України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про запобігання корупції", інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти віднесені до компетентності управління соціального захисту населення ; інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки; основні програми роботи на комп'ютері; державну мову.

- головного спеціаліста відділу прийняття рішень управління соціального захисту населення міської ради - 1 одиниця

Основні вимоги до учасника конкурсу на заміщення вакантної посади :

- повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років. Повинен знати Конституцію України; закони України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про запобігання корупції", інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти віднесені до компетентності управління соціального захисту населення ; інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки; основні програми роботи на комп'ютері; державну мову.

Термін прийняття документів – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Додаткова інформація з питань розміру та умов оплати праці за телефонами:(06237) 7-25-11.

Документи для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади приймаються за адресою: 85400, м. Селидове, вул. К. Маркса, буд.8, Селидівська міська рада, кім. 21. 

 

 

Селидівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування:

 

 

- спеціаліста 1 категорії сектору у справах сім'ї та молоді міської ради - 1 одиниця

Основні вимоги до учасника конкурсу на заміщення вакантної посади :

- повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста без вимог до стажу.

- Повинен знати Конституцію України; закони України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про запобігання корупції",

- Сімейний кодекс України, закон України «Про охорону дитинства»,

- інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування;

- укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти віднесені до компетентності сектору у справах сім'ї та молоді ;

- інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування;

- правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету;

- правила охорони праці та протипожежної безпеки;

- основні програми роботи на комп'ютері; державну мову.

Термін прийняття документів – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Додаткова інформація з питань розміру та умов оплати праці за телефонами: (06327) 7-25-11.

Документи для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади приймаються за адресою: 85400, м. Селидове, вул. К. Маркса, буд.8, Селидівська міська рада, кім. 21.