Вакантні посади

Селидівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

 -начальника відділу надання адміністративних послуг міської ради – 1 одиниця

Основні вимоги до учасника конкурсу на заміщення вакантної посади:

повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або при необхідності (виходячи із виконання виконавчим органом основних завдань та функцій) стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років. Післядипломна освіта у галузі знань "Державне управління". Повинен знати Конституцію України; закони України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про  запобігання корупції", «Про надання адміністративних послуг», інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти віднесені до компетентності відповідної сфери управління; інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки; основні програми роботи на комп'ютері; державну мову.

-спеціаліста 1 категорії сектору у справах сім`ї та молоді міської ради - 1 одиниця

Основні вимоги до учасника конкурсу на заміщення вакантної посади:

-повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста без вимог до стажу. Повинен знати Конституцію України; закони України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про  запобігання корупції", Сімейний кодекс України, закон України «Про охорону дитинства», інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти віднесені до компетентності сектору у справах сім`ї та молоді; інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки; основні програми роботи на комп'ютері; державну мову.

Термін прийняття документів – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Додаткова інформація з питань розміру та умов оплати праці за телефонами 7-25-11. 

Документи для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади приймаються за адресою: 85400, м.Селидове, вул.К.Маркса, буд.8, Селидівська міська рада, кім.21.