ГОЛУБЕНКО
Микола Іванович

  •   Посада - Секретар міської ради
  •   Дата народження - 30 листопада 1955 р.
  •   Місце народження - м.Майкоп, Краснодарський край, Росія
  •   Освіта - Повна вища, Донецький інститут внутрішніх справ при Донецькому державному університеті 01.06.1994 р.
  •   Телефон роб. - (06237)7-20-24

 

Прийом громадян депутатами Селидівської міської ради VIІ скликання місто Селидове

№ округу Опис меж територіального виборчого округу П.І.Б. депутата, виборча дільниця №№ Місце та час прийому
1

м.Селидове – вул.Артема: 1А-110; вул.Берегова: 1-116,118, 122-136,149-151,153,155,157,159,161,167,169,171,173,175; вул.Гагаріна,вул.Гайдара:1,3,5,7,9,13,15,17,19,21-21А,23;   вул. Заречна, вул. Комсомольська, вул. К.Ткаченко: 1-37,39; вул.Л.Чайкіної, вул.Молодіжна, вул.Московська: 1,3,5-7,9-11;                                    

вул.О.Кошового, вул.Павлова, вул.Первомайська, вул.Піонерська ,вул.П.Морозова , вул.Совєтська:1-101,103-103А,105,136-155; вул.Степна, вул.Чапаєва: 3,5,7,11,13-15,17,19,21,25-31,33,35,37,41,43-57 вул.Чкалова, вул.Шевченка: 1-91,93-107,118,120,124,126,128-130,132-134

Шведченко Тамара Миколаївна

141153

ЗОШ № 1

м.Селидове

4-й вівторок

12:00-13:00

2 м.Селидове – вул.Артема: 113-184; вул.Берегова:144-148Б, 152-152П,154-154А,156,158,160,162-166,168,170,172,174,   176-287; вул.Гайдара:2-2Б,4,6,8,10-12Б14,16,18,20,22,24-69; вул.І.Франка, вул.К.Ткаченко:38-38А,40-72; вул.Лазурна, вул.Лозоватська, вул.Л.Шевцової, вул.Мічуріна, вул.Молодогвардійська, вул.Некрасова, вул.Смирнова, вул.Совєтська:160-266Б, вул.Толбухіна, вул.Фрунзе, вул. Цвєточна, вул.Чапаєва:2,4,6,10,12,16-16А,18,20,22,32,34,36,38-40Б,42; вул.Чехова, вул.Шевченка:109-117А,119,121-123,125, 127,131,135-247; вул.Шкільна  

Ясиновський Андрій Сергійович

141154

Селидівська міська рада

каб. № 6

2-а п`ятниця

10:00-12:00

3 м.Селидове–вул.Берегова:117,119-121;вул.Московська:2; вул.Совєтська: 110,114

Коломієць Зоя Григорівна

141155

Селидівська міська рада, каб. № 6

1-а середа

10:00-12:00

4 м.Селидове–вул.Московська:4.8; вул.Совєтська: 102,104,106,109; вул.Шевченка:92

Панченко Наталія Олександрівна

Управління ПФУ 1-й, 3-й понеділок

12:00-13:00

5 м.Селидове– вул.Дубініна, вул.Заводська,вул.Карбишева, вул.Кар`єрна, вул.Красноармійська, вул. Кучуринська, вул. Леніна:5,7-39,41,43; вул.Лугова, вул.Матросова, вул.Мостова, вул.Новосельська, вул.Свердлова, вул.Фурманова, вул.Щербакова

Старик Ігор Олександрович

141156

ЗОШ № 6

1-й понеділок

10:00-12:00

6 м.Селидове– вул.К.Маркса:1,3,5,7,9,11,13,13А; вул.Леніна:4,6

Сєднєва Ганна Артемівна

141157

Селидівська міська рада, каб. № 6

1-й четвер

10:00-12:00

7 м.Селидове– вул.К.Маркса:15-31; вул.Леніна:40-42; вул.Черняховського:71

Прохоренко Наталія Іванівна

141157

Селидівська міська рада, каб. № 6

1-й четвер

10:00-12:00

8 м.Селидове–вул.Михайлівська:77; вул.Нагорна:5-9,11,13, 15,17,19; вул.Щорса:4,6,8,10,12

Пронський Вячеслав Станіславович

141158

Селидівська міська рада, каб. № 6

2-а п'ятниця

10:00-12:00

9 м.Селидове–вул.Гоголя:2,4,8,10,12,20,22,24; вулСолона:112-116

Клімова Людмила Андріївна

141159

Селидівська міська рада, каб. № 6

1-й вівторок

12:00-13:00

10 м.Селидове–вул.Щорса:3,5,7,9,11,13-19

Шевченко Олександр Миколайович

141159

Ветеранська організація

Гоголя, 9, I поверх

3-й вівторок

9:00-11:00

11 м.Селидове–вул.Гоголя:68-72; вул.Єрахіна, вул.Кринична, вул.Кузнєцова, вул.Куйбишева, вул.Лисичанська, вул.Л.Українки, вул.Миру, вул.Михайлівська:1-76,78-84; вул.Нагорна:3,10,12-12А,14,16,18,20-28,30,32,34,36,38,40-50А; вул.Островського, вул.Солона:1-110; вул.Громової, вул.Челюскіна, вул.Черняховського:1-49,51,53; вул.Щорса:2, вул.8 сентября

Расаднікова Наталія Володимірівна

141160

ДП Селидіввугілля

каб. №23

1-й четвер

12:00-13:00

12 м.Селидове–бульв.Октябрьської революції:1,3,5; вул.Гоголя:3,5,9,11,15-17,26,28-34;вул.Горького:1-5; вул.К.Маркса:6,8,12; вул.Михайлівська:90-94; вул.Нагорна:29,31,33,35,37,39,41-41А; вул.Шахтна

Грицак Віталій Вікторович

141161

Селидівська міська рада, каб. № 6

1-а, 3-я п`ятниця

10:00-12:00

13 м.Селидове–бульв.Октябрьської революції:2,4,6-12; вул.Воїнів Інтернаціоналістів, вул.Глінки:4,6,10-22; вул.Гоголя:19,21,23,25,27,37-39; вул.Горького:8-20; вул.З.Космодем`янської, вул.Кірова, вул.К.Маркса:32-61; вул.Лєрмонтова, вул.Маяковського:1-13; вул.Паркова, вул.Поштова, вул.Пушкіна, вул.Тітова, вул.Тургенєва, вул.Чайковського:2-30,32,34,36-62; вул.Черняховського:50,52,54-68,75-103;

Львова Тамара Григорівна

141162

Сімейна амбулаторія №1 (дитяча лікарня)

Черняховського,48

каб. 2

3-й четвер

8:00-16:00

14 м.Селидове–вул.Донецька, вул.Котовського, вул.Крупської, вул.Кутузова, вул.Леніна:53-89; вул.Маяковського:14-35,37; вул.Свободи

Хроменко Ольга Анатоліївна

141163

Селидівська міська рада, каб. № 6

2-й вівторок

10:00-12:00

15 м.Селидове–вул.Глінки:3,5,7; вул.Довженка, вул.Маяковського:36,38-48; вул.Нахімова, вул.Чайковського:31,33,35; вул.Чернишевського

Резніченко Лідія Василівна

141164

Селидівський проф.-тех. ліцей

Чернишевського, 9

каб. № 1

1-й понеділок

2-й четвер

12:00-13:00

16 смт Вишневе

Швець Михайло Степанович

141165

смт. Вишневий

вул. Зелена, 1а

2-й вівторок

10:00-12:00

17 смт Комишівка

Панков Микола Михайлович

141166

смт. Комишівка

Будинок-інтернат

каб. директора

2-й понеділок

12:00-13:00

18 м.Гірник–вул.Центральна:2-108; вул.Желєзнодорожна, вул.Нова, вул.1-го Мая, вул.Некрасова, вул.Шкільна, вул.Франка, вул.Цвєточна, вул.Крупської, вул.Енгельса вул.Териконна,пров,Шахтарський,пров.Тургенєва, пров.Аварійний

Чут Василь Миколайович

141167

Гірницька міська рада, депутатська кімната

2-й четвер

10:00-12:00

19 м.Гірник–вул.Цунтральна:1-145, вул.Горна, вул.Елекровозна, вул.Середня, вул.Матросова, вул.Вишнева, вул.Мічуріна, вул.Садова, вул.Вузька, вул.Ізмайлівська, вул.Репіна, вул.Молодіжна, вул.Папаніна, вул.Гурова, вул.Чайковського, вул.С.Лазо, вул.Тімірязєва, вул.Пархоменка, вул.О.Кошового, ул.Сонячна, ул.Зелена, пров.Потьомкіна, пров.Центральний

Шемчук Лариса Анатоліївна

141167

Гірницька міська рада, депутатська кімната

2-й четвер

14:00-15:00

20 м.Гірник–вул.Донецька:67,69-102,104,108,110,112; вул.Леніна:2-8; вул.Островського, вул.Свердлова, вул.Шевченка:64-66,68,70-72,74,76-78,84,88-98; вул.Щорса, пров.Калініна, пров.Клубний, пров.Котовського, пров.Мостовий, пров.Стадіонний:6-28,34,36-40; просп.Визволителів Донбасу:2-25

Соломка Анатолій Григорович

141168

Будинок культури м. Гірник

1-й вівторок

8:00-11:00

21 м.Гірник–вул.Ватутіна:14,16,18; вул.Горького, вул.Донецька:1-66,68; вул.Леніна:14-19; вул.Ломоносова, вул.Маяковського, вул.Совєтська:6,8,10,14-16,18,20,22,24-26,28,30,42-56; вул.Чкалова, вул.Шевченка:1-55; пров.Жуковського:1-23;пров.Зої Космодем`янської, пров.Московський,пров Фрунзе,провЧапаєва,пров Челюскіна

Косенок Олександр Михайлович

141169

Гірницька міська рада

депутатська кімната

1-а, 3-я п`ятниця

15:00-17:00

22 м.Гірник–вул.Ватутіна:15,17,19-28; вул.Леніна:20-29, вул.Пушкіна:4-21; вул.Совєтська:1-5,7,9,11,17,19; вул.Шевченка:57-61;пров Жуковського:24-30;пров Кірова:3-10;пров.Котовського:27-37; просп.Визволителів Донбасу:35

Тюпіна Людмила Іванівна

141170

Музична школа м.Гірник

кожний вівторок

11:00-12:00

23 м.Гірник–вул.Гоголя, вул.Донецька:103,105-107,109,111,113-122; вул.Лермонтова, вул.Миру, вул.Совєтська:58-70; вул.Чехова, вул.Шевченка:73,75,81-83,85,102-120; пров.Глінки, пров.Комарова, пров.Комсомольський, пров.Красноармійський:3-44; пров.Стадіонний:46; пров.Степний

Уварова Олена Іванівна

141171

ЗОШ № 18

каб. директора

4-й вівторок

14:00-16:00

24 м.Гірник–вул.Пушкіна:28-34; вул.Совєтська:21,23,27,29,31-35; вул.Шевченка:67,69; пров Кірова:14; пров..Красноармійський: 49-51; пров.Стадіонний:29-33,35,54; просп.Визволителів Донбасу:30-33,36-40

Фролов Олександр Семенович

141172

 

25 м.Українськ–вул.Ватутіна:6-11;15; вул.Енгельса: 22-26,28-30; вул.Комсомольська: 23,25,27; вул.Октябрьська:,27,29,31,33; вул.Первомайська:2-10,9-21; вул.Репіна, пров.Базарний, пров.Попова

Мірумян Артур Григорович

141173

Адмін.будівля ш.«Україна»

каб. № 1

1-й понеділок

9:00-11:00

26 м.Українськ–вул.Гоголя, вул.Ломоносова, вул.Пирогова, вул.Енгельса:3-12,14,16-18; вул.К.Маркса:6 вул.Комсомольська:3-21; вул.Октябрьська 2-15,17,19,21,23,25; вул.Первомайська:23,25,27,29,31,33,35,37,39,41,43,45,47,49 пров.Степний, пров.Шахтний

Корнієнко Олександр Анатолійович

141173

Українська міська рада, депутатська кімната

4-й четвер

10:00-12:00

27

м.Українськ–вул.Ватутіна:12-14,16-27; вул.Енгельса:13,15, 21,27,34-38; вул.К.Маркса:8-28; вул.Комсомольська:22, 24,26,28-30; вул.Свердлова,40; вул.Тімірязєва:3,5,7,9-22; вул.Чкалова:45-47;пров.Пушкіна

Сиухіна Ірина Миколаївна

141174

Українська міська рада, депутатська кімната

2-й четвер

15:00-17:00

28 м.Українськ–вул.Айвазовського, вул.Енгельса:42-58; вул.Матросова, вул.Октябрьська:37-55; вул.Первомайська:30,32,34,36,40,42; вул.Свердлова:16-34; вул.Тімірязєва:4,6,8;пров.Ливневий

Дзябко Сергій Анатолійович

141175

Салон меблі

Мєлєніум м.Українськ

1-й вівторок

10:00-12:00

29 м.Українськ–вул.Горького:23,25,27-48; вул.Зої Космодем`янської:15,17; вул.Чайкіної: 3,5,7,9,11,13,15,17; вул.О.Кошового, вул.Октябрьська:30,32,36,57-63; вул.Ольминського:22-38; вул.Первомайська: 48,50-66; вул.Чапаєва:23А-45; вул.Чекаліна, вул.Чкалова:12,14,16-43;пров.Лісний

Канашевич Олександр Олександрович

141176

Адмін.будівля ЦЗФ «Україна»

каб. № 1

2-й вівторок

9:00-11:00

30

м.Українськ–вул.Горького: 3-22,24,26; вул.Желєзнодорожна, вул.Зої Космодем`янської: 3-14,16,18-22; вул.Калініна, вул.Кірова, вул.Чайкіної:4,6,8,10,12,14,16,18-32; , вул.Октябрьська:16,18,20,22,24,26,28; вул.Ольминського:3-18; вул.Свердлова:7-13; вул.Чапаєва:1-21А; вул.Чкалова:5-11,13, 15;вул.Шкільна

Малецька Ольга Іванівна

141177

Адмін.будівля ЦЗФ «Україна»

каб. № 1

2-й вівторок

9:00-11:00

31

смт Курахівка-вул.Вокзальна, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Дружби, вул.Калініна, вул.Комсомольська:1-15; вул.Крупської, вул.Кутузова, вул.Лазаревих, вул.Леніна, вул.Л.Чайкіної, вул.Мерцалова, вул.Мічуріна, вул.Некрасова, вул.О.Кошового, вул.Октябрьська, вул.Орджонікідзе, вул.Папаніна:1-22А; вул.Свердлова, вул.С.Лазо, вул.Спасательна, вул.Тельмана, вул.Териконна, вул.Толбухіна, вул.Фрунзе, вул.Центральна,1-35,37-39; вул.Чапаєва, вул.Чкалова:1-23,25,29,31-33; вул.Шкільна, вул.Щорса, пров.Привокзальний, пров.Шахтарський

Поречна Ніна Василівна

141178

Курахівська селищна рада

3-я п`ятниця

10:00-12:00

32

смт Курахівка-вул.Артема, вул.Базарна, вул.Володарського, вул.Гоголя, вул.К.Маркса, вул.Комсомольська:25-45, вул.Котовського, вул.Куйбишева, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Осипенка, вул.Островського, вул.Папаніна:25-71; вул.Первомайська, вул Садова, вул.Серова, вул.Центральна,36,40-57; вул.Чкалова: 24,26-28,30,35-79; вул.Шевченка, вул.8-го Марта

Закревський Василь Миколайович

141179

Курахівська селищна рада

3-й понеділок

14:00-15:00

33 смт Гостре

Тупчій Андрій Віталійович

141180

Тубсанаторій

каб. №1

2-й четвер

10:00-12:00

34 смт Цукурине

Голубенко Микола Іванович

141181-141182

Цукуринська селищна рада

депутатська кімната

1-й четвер

13:00-16:00