ГОЛУБЕНКО
Микола Іванович

  •   Посада - Секретар міської ради
  •   Дата народження - 30 листопада 1955 р.
  •   Місце народження - м.Майкоп, Краснодарський край, Росія
  •   Освіта - Повна вища, Донецький інститут внутрішніх справ при Донецькому державному університеті 01.06.1994 р.
  •   Телефон роб. - (06237)7-20-24

 

Склад постійних комісій міської ради

СКЛАД ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ МІСЬКОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ

Постійна комісія
з питань депутатської діяльності, етики, правової політики, законності та правопорядку
 
1.Сєднєва Ганна Артемівна            - голова комісії
2.Львова Тамара Григорівна           - заступник
3.Сиухіна Ірина Миколаївна           - секретар
4.Шевченко Олександр Миколайович
5.Грицак Віталій Вікторович

Постійна комісія
з питань економічної та регуляторної політики, бюджету і фінансів, малого та середнього бізнесу
 
1.Коломієць Зоя Григоровна               - голова комісії
2.Шведченко Тамара Миколаївна        - заступник
3.Фролов Олександр Семенович           
4.Расаднікова Наталія Володимирівна
5.Панченко Наталія Олександрівна
6.Малецька Ольга Іванівна

Постійна комісія
з питань архітектури, регулювання земельних відносин та екології
 
1. Косенок Олександр Михайлович          - голова комісії
2. Пронський Вячеслав Станіславович
3. Уварова Олена Іванівна                      - секретар
4. Дзябко Сергій Анатолійович
5. Чут Василь Миколайович

Постійна комісія
з питань промисловості, транспорту, зв`язку, торговельного та побутового обслуговування, аграрного комплексу,
комунального господарства та його реформування
 
1.Клімова Людмила Андріївна                  - голова комісії
2.Старик Ігор Олександрович                 - заступник
3.Швець Михайло Степанович                 - секретар
4.Шемчук Лариса Анатоліївна
5.Корнієнко Олександр Анатолійович
6.Мірумян Артур Григорійович

Постійна комісія
з питань охорони здоров`я, соціальної політики та створення нових робочих місць
 
1.Прохоренко Наталія Іванівна                   - голова комісії
2.Поречна Ніна Василівна                           - заступник
3.Тюпіна Людмила Іванівна                        - секретар
4.Тупчій Андрій Віталійович
5.Канашевич Олександр Олександрович
6.Ясиновський Андрій Сергійович

Постійна комісія
з питань освіти, культури та спорту, сім`ї і молоді та підтримки засобів масової інформації
 
1.Резніченко Лідія Василівна                - голова комісії
2. Хроменко Ольга Анатоліївна             - заступник
3. Соломка Анатолій Григорович           - секретар
4. Панков Микола Михайлович
5. Закревський Василь Миколайович

 

Секретар ради                                                                                       М.І. Голубенко