• Засідання комісії з питань виплат ВПО

  Засідання комісії з питань виплат ВПО

  18.12.2018, о 14.00 в приміщенні виконкому Селидівської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Інни Терещенко відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

  Детальніше...

 • До уваги роботодавців: працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору

  До уваги роботодавців: працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору

  Покровсько–Добропільське управління Головного управління ДФС у Донецькій області нагадує,

  Детальніше...

Засідання комісії з питань виплат ВПО

18.12.2018, о 14.00 в приміщенні виконкому Селидівської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Інни Терещенко відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

ЗИМОВІ ВІЗЕРУНКИ

14 грудня 2018 року учні шкіл Селидівського методичного об’єднання взяли участь у міському конкурсі юних піаністів «Зимові візерунки» у м.Новогродівка.

Успішна Україна є інвестицією в успішне майбутнє усієї Європи, – зустріч Володимира Гройсмана з Жаном-Клодом Юнкером

Європейський Союз є ключовим стратегічним партнером України у питанні підтримки процесу реформ, захисту суверенітету і територіальної цілісності нашої держави, і зараз очевидно, що успішна Україна – це інвестиція в успішне майбутнє усієї Європи.

Засідання постійної комісії

з питань економічної та регуляторної політики, бюджету і фінансів, малого та середнього бізнесу.

Перша леді України передала 30 тисяч підручників для школярів Донецької області

Дружина Президента України Марина Порошенко під час візиту до Волновахи та Маріуполя передала перші 16 тисяч підручників для місцевих шкіл. Загалом у рамках реалізації проекту Фонду Порошенка «Україна – єдина» придбано 30 тисяч сучасних підручників на загальну суму 2,2 млн.гривень.

Марина Порошенко: Донеччина стала символом боротьби за незалежність

Під час робочого візиту на Донеччину дружина Президента України Марина Порошенко, очільник Донецької області Олександр Куць та народний депутат України Артур Герасимов поклали квіти до пам’ятного знаку жертвам теракту 13 січня 2015 року на блокпосту «Волноваха».

Прем’єр-міністр: Інтеграція до енергоринку ЄС, спільне управління ГТС та збереження газового транзиту через Україну – ключові завдання співпраці з ЄС в енергетиці

Україна ставить за мету повністю інтегруватися до енергоринку ЄС, а також зберегти свою роль як ключового транзитера газу при спільному управлінні газотранспортною системою України.

Фахівці Покровсько-Добропільського управління провели семінари для платників податків  у м.Добропілля та  м.Покровськ

Про очікувані  законодавчі новації з 01 січня 2019 року з питань оподаткування, проблемні питання в оподаткуванні при веденні бізнесу суб’єктами господарювання юридичними та фізичними особами – підприємцями, особливості адміністрування податку на прибуток, заповнення податкової звітності, у т.ч. неприбутковими установами та організаціями платники податків дізналися під час семінарів,

До уваги громадян!

Повідомляємо, що будь-яку інформацію щодо дій населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру,

«Чорнобиль: герої-ліквідатори»

Щорічно 14 грудня відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.