1. Про бюджет Селидівської територіальної громади на 2021 рік.

2. Про затвердження розпоряджень міського голови.

3 .Про внесення змін та доповнень  до комплексної програми утримання комунального некомерційного підприємства «Селидівська центральна міська лікарня Селидівської міської ради» на 2020-2021 роки.

4. Про затвердження вартості харчування в закладах загальної середньої освіти.

5. Про затвердження вартості харчування в закладах дошкільної освіти

6. Про забезпечення безкоштовним харчуванням дітей з числа осіб, визначених у статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

7. Про збереження додаткових штатних одиниць в Селидівській загальноосвітній гімназії Селидівської міської ради Донецької області.

8. Про збереження додаткових штатних одиниць в Селидівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 Селидівської міської ради Донецької області.

9. Про затвердження Програми благоустрою Селидівської міської ради територіальної громади на 2021-2024 роки.

10. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Селидівської територіальної громади майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, що знаходяться в управлінні Покровської районної ради.

11. Про затвердження Плану витрат коштів фонду охорони навколишнього природного середовища місцевого бюджету на 2021 рік.

12. Про пільги по оплаті за навчання в мистецьких школах комунальної власності Селидівської міської ради на 2021 рік.

13. Про затвердження основних міських культурно-масових заходів на перше півріччя 2021 року.

14. Про затвердження міської Програми соціального захисту прав осіб з обмеженими фізичними можливостями «Піклування» на 2021 рік.

15. Про виділення коштів для надання пільг сім’ям, що мають у своєму складі осіб з інвалідністю по зору І – ІІ групи або дитину з інвалідністю по зору віком до 18 років, на безоплатне користування телефоном в 2021 році.

16. Про надання пільг сім’ям, що мають у своєму складі особу з інвалідністю по зору І – ІІ групи або дитину з інвалідністю по зору віком до 18 років, на оплату житлово-комунальних послуг в 2021 році.

17. Про  встановлення розміру муніципальної щомісячної виплати на 2021 рік.

18. Про виділення коштів для надання в 2021 році муніципальної стипендії перспективним спортсменам м.Селидове.

19. Про внесення змін до рішення міської ради від 23.08.2017 №7/23-748 «Про затвердження положення про муніципальну стипендію перспективним спортсменам м. Селидове».

20. Про проведення передплати періодичного видання Селидівської міської газети «Наша зоря» для окремих мешканців міста.

21. Про здійснення компенсаційних виплат за рахунок коштів місцевого бюджету автомобільним перевізникам, які працюють на маршрутах загального користування, за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

22. Про склад комісії з реорганізації Української міської ради, Цукуринської селищної ради, Петрівської сільської ради шляхом приєднання до Селидівської міської ради.

25. Про затвердження старостів Селидівської міської ради.

26. Про вступ до Асоціації об’єднаних територіальних громад.

27. Про умови оплати праці міського голови

28.Про надання згоди на отримання банківської гарантії гарантії для участі КНП «СЦМЛСМР» у проведенні закупівель в елктронній системі Prozorro.

29.Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету смт.Цукурине на 2020 рік.

30.Про затвердження розпоряджень селищного голови.

31.Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету Петрівської сільської ради за 2020 рік

32.Про дострокове припинення депутатських повноважень депутатами Селидівської міської ради VIІІ скликання.

33. Про початок повноважень  депутатів Селидівської міської ради VIІІ скликання.

34.Про внесення змін до рішення міської ради від 18.01.2021 №8-1-6 «Про утворення постійних комісій Селидівської міської ради YIII скликання, затвердження їх персонального складу та Положення про постійні комісії Селидівської міської ради ».

35.Про Регламент роботи Селидівської міської ради.

36.Про закріплення депутатів Селидівської міської ради VIIІ скликання за округами.

37.Про клопотання перед Новогродівською міською радою про надання згоди на передачу комунального майна Селидівської міської ради.

38.Про клопотання перед Курахівською міською радою про надання згоди на передачу комунального майна Селидівської міської ради.

39. Про дозвіл на безоплатну передачу комунального майна з балансу КНП «Центр превинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради» на баланс м.Українськ на баланс Селидівської міської ради.

40. Про дозвіл на безкоштовну передачу комунального майна Дерев'янка О.І.

41. Про дозвіл на безкоштовну передачу комунального майна Сорокіну І.М.

42. Про затвердження звіту про виконання бюджету Української міської ради за 2020 рік.

43. Про затвердження розпоряджень міського голови.