Проєкти рішень п'ятдесят п'ятої чергової сесії Селидівської міської ради VII скликання 22.04.2020

2.Про затвердження розпоряджень міського голови.

7.Про внесення  змін до заходів Програми економічного і соціального розвитку міста  Селидове на 2020 рік.

8.Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 27.11.2019 №7/50-1523

9.Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Селидівському районному споживчому товариству

10.Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Лободіній Л.Ф.

11.Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Романенко Т.І.

12.Про поновлення договору оренди землі фермерському господарству «ФІЛД МАКС»

13.Про передачу у власність земельної ділянки учаснику бойових дій громадянину Маслу С.В.

14.Про передачу у власність земельної ділянки громадянці Пальоній Н.В.

15.Про поділ земельної ділянки в м.Селидовому по вул.Вокзальна, 22

16.Про поділ земельної ділянки в м.Селидовому по вул.Центральна, 58