Проєкти рішень п'ятдесят першої чергової сесії Селидівської міської ради VII скликання 18.12.2019

1.Про бюджет м.Селидове на 2020 рік.

2.Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 19.12.2018 №7/39 – 1171 «Про бюджет м.Селидове на 2019 рік».

3.Про затвердження розпоряджень міського голови.

4.Про затвердження міської Програми соціального захисту прав осіб з обмеженими фізичними можливостями «Піклування» на 2020 рік.

5.Про списання кредиторської заборгованості управління соціального захисту населення міської ради.

6.Про виділення коштів для виплати в 2019 році муніципальної стипендії особам, яким виповнилося 100 і більше років.

7.Про виділення коштів для надання в 2019 році муніципальної щомісячної виплати особам, яким присвоєно звання «Почесний громадянин міста Селидове» і які мешкають на території Селидівської міської ради.

8.Про встановлення розміру муніципальної щомісячної виплати на 2020 рік.

9.Про виділення коштів для надання в 2019 році муніципальної стипендії перспективним спортсменам м. Селидове.

10.Про виділення коштів для надання пільг сім'ям, що мають у своєму складі осіб з інвалідністю по зору І – ІІ групи або дитину з інвалідністю по зору віком до 18 років, на безоплатне користування телефоном в 2019 році.

11.Про надання пільг на тверде побутове паливо та скраплений балонний газ у 2020 році

12.Про здійснення компенсаційних виплат за рахунок коштів місцевого бюджету автомобільним перевізникам, які працюють на маршрутах загального користування, за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

13.Про надання згоди на фінансову автономію закладів освіти.

14.Про відкриття інклюзивного класу в Селидівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 Селидівської міської ради Донецької області.

15.Про внесення змін до рішення міської ради від 22.08.2018 №7/35-1079 «Про організацію ведення самостійного бухгалтерського обліку в Селидівській загальноосвітній школі І-Ш ступенів № 6 Селидівської міської ради Донецької області».

16.Про внесення змін до рішення міської ради від 22.05.2019 №7/44-1336 «Про організацію ведення самостійного бухгалтерського обліку в Селидівській загальноосвітній гімназії Селидівської міської ради Донецької області».

17.Про внесення змін до рішення міської ради від 22.05.2019 №7/44-1337 «Про організацію ведення самостійного бухгалтерського обліку в Гірницькій загальноосвітній школі І-Ш ступенів №17 Селидівської міської ради Донецької області».

18.Про встановлення вартості харчування учнів у закладах загальної середньої освіти Селидівської міської ради.

19.Про організацію гарячого харчування учнів 1-х класів Селидівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Селидівської міської ради Донецької області.

20.Про встановлення вартості харчування в закладах дошкільної освіти Селидівської міської ради.

21.Про внесення змін до штатного розпису Селидівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Селидівської міської ради Донецької області.

22.Про затвердження Основних міських культурно-масових заходів на перше півріччя 2020 року.

23.Про пільги по оплаті за навчання в мистецьких школах комунальної власності територіальної громади м.Селидового на 2020 рік.

24.Про зміни до штатного розпису Центру дозвілля та українських традицій м.Селидове.

25.Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у м.Селидове.

26.Про затвердження Плану витрат коштів фонду охорони навколишнього природного середовища місцевого бюджету на 2020 рік.

27.Про зміну адреси частки нежитлової будівлі по вул.Сонячна, буд.9-а в м.Селидове

28.Про план роботи міської ради на I півріччя 2020 року.

29.Про внесення змін та доповнень до заходів Програми економічного і соціального розвитку міста Селидове на 2019 рік та основні напрями розвитку на 2020 і 2021 роки.

30.Про внесення змін до заходів Програми розвитку малого і середнього підприємництва міста Селидове на 2019-2020 роки.

31.Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку міста Селидове на 2020 рік.

32.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Біленку В.О.

33.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Лисянському О.В.

34.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки учаснику бойових дій громадянину Маслу С.В.

35.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки учаснику бойових дій громадянину Рогозі О.В.

36.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Ставицькому О.О.

37.Про передачу в оренду земельної ділянки громадянам Зінченку Б.Б., Кузнєцову В.П.

38.Про передачу громадянину Панченку В.В. у власність земельної ділянки, яка перебуває у його користуванні

39.Про передачу громадянам Якушеву М.І., Якушевій Р.І. у власність земельної ділянки, яка перебуває в їх користуванні

40.Про внесення змін до рішення міської ради від 25.09.2019 №7/48-1480/1 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Кочергіну О.М.»

41.Про надання згоди щодо продажу земельної ділянки громадянину Кукаві Р.Б. та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул.К.Маркса, буд.3б в м.Селидовому

42.Про надання згоди щодо продажу земельної ділянки фізичній особі-підприємцю Онищенку Р.В. та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул.Центральна, буд.126а в м.Селидовому

43.Про надання згоди щодо продажу земельної ділянки фізичній особі-підприємцю Онищенку Р.В. та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул.Перемоги, буд.58 в м.Селидовому

44.Про надання згоди щодо продажу земельної ділянки фізичній особі-підприємцю Покинтелиці І.В. та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул.К.Маркса, буд.10а в м.Селидовому