Проєкти рішень сорок четвертої чергової сесії Селидівської міської ради VII скликання 22.05.2019

1. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 19.12.2018 №7/39 – 1171 «Про бюджет м.Селидове на 2019 рік».

2. Про затвердження розпоряджень міського голови.

3. Про відкриття інклюзивного класу в Селидівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 Селидівської міської ради Донецької області.

4. Про збільшення вартості харчування дітей в закладах дошкільної освіти під час оздоровчого періоду 2019 року.

5. Про організацію ведення самостійного бухгалтерського обліку в Селидівській загальноосвітній гімназії Селидівської міської ради Донецької області.

6. Про організацію ведення самостійного бухгалтерського обліку в Гірницькій загальноосвітній школі І-Ш ступенів №17 Селидівської міської ради Донецької області.

7. Про проведення передплати періодичного видання Селидівської міської газети “Наша зоря” для окремих категорій мешканців міста.

8. Про влаштування на проживання в відділення стаціонарного догляду для постійного проживання на умовах оплати.

9. Про зміни до штатного розпису ДЮСШ м.Селидового.

10. Про дозвіл на вилучення комунального майна з балансу КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради» та передачі на баланс міської ради.

11. Про дозвіл на безкоштовну передачу комунального майна з балансу міської ради на баланс відділу освіти міської ради.

12. Про надання дозволу на безкоштовну передачу спиляних дерев.

13. Про затвердження Плану витрат коштів фонду охорони навколишнього природного середовища місцевого бюджету на 2019 рік.

14. Про поновлення дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасової споруди по вул.К.Маркса (біля буд.33-а) в м.Селидове фізичній особі-підприємцю Домащенко С.С.

15. Про затвердження акту обстеження території після розбирання 9-ти поверхового житлового будинку №1 по вул.Нагорній в м.Селидовому.

16. Про припинення права земельного сервітуту фізичній особі - підприємцю Унгуряну Е.В.

17. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж м.Селидове.

18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Роговцю А.П.

19. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, громадянину Унгуряну Е.В.

20. Про поновлення договору оренди землі громадянину Мірзаханяну В.В.

21. Про внесення змін до договору оренди землі від 29.04.2009 Об’єднанню Церков Християн Віри Євангельської П’ятидесятників Донецької області Всеукраїнського Союзу Церков Християн Віри Євангельської П’ятидесятників

22. Про внесення змін до рішення міської ради від 28.11.2018 №7/38-1165 «Про поновлення договору про встановлення строкового земельного сервітуту фізичній особі-підприємцю Глушанкову М.В.

23. Про надання згоди щодо продажу земельної ділянки громадянці Канашевич О.В.

24. Про надання згоди щодо продажу земельної ділянки громадянину Лобанову О.В.