Проєкти рішень сорок дев'ятої чергової сесії Селидівської міської ради VII скликання 23.10.2019

1. Про депутатів Селидівської міської ради VIІ скликання.

2. Про внесення змін до рішення Селидівської міської ради  від 11.11.2015 №7/1-9 «Про утворення постійних комісій міської ради».

3. Про внесення змін до рішення від 18.11.2015 №7/1-40 «Про закріплення депутатів Селидівської міської ради VII скликання за округами».

4. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 19.12.2018 №7/39 – 1171 «Про бюджет м.Селидове на 2019 рік».

5. Про затвердження розпоряджень міського голови.

6. Про збереження додаткових штатних одиниць в Селидівській загальноосвітній гімназії Селидівської міської ради Донецької області.

7. Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у м.Селидове.

8. Про надання  дозволу на безкоштовну передачу спиляних дерев.

1. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Туніку Є.В.

2. Про поновлення договору оренди землі громадянина Каранзанфіру Д.С.

3. Про надання згоди щодо продажу земельної ділянки громадянці Гачаєвій С.Е. та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул.Перемоги, буд.75 в м.Селидовому.

4. Про надання згоди щодо продажу земельної ділянки фізичній особі-підприємцю Онищенку Р.В. та проведення  експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул.Центральна буд126а в м.Селидовому.

5. Про надання згоди щодо продажу земельної ділянки фізичній особі-підприємцю Онищенку Р.В. та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул.Перемоги, буд.58 в м.Селидовому.

6. Про затвердження Програми розвитку земельних відносин і охорони земель Селидівської міської ради на 2020 рік.

7. Про надання згоди на придбання нежитлової будівлі по вул.Ватутіна,18 у м.Українську Донецької області

8. Про затвердження проекту будівництва