Проекти рішень сорок шостої чергової сесії Селидівської міської ради VII скликання 24.07.2019

1. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 19.12.2018 №7/39 – 1171 «Про бюджет м.Селидове на 2019 рік».

2. Про затвердження розпоряджень міського голови.

3. Про місцеві податки та збори на території Селидівської міської ради.

4. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Селидівської міської ради.

5. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Селидівської міської ради.

6. Про встановлення ставки акцизного податку з реалізованих суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Селидівської міської ради.

7. Про затвердження проекту будівництва.

8. Про закріплення на праві оперативного управління нерухомого майна.

9. Про відкриття інклюзивної групи в закладі дошкільної освіти (яслах-садку) № 32 «Топольок» комбінованого типу комунальної форми власності.

10. Про внесення змін до рішення Селидівської міської ради від 22.05.2019 № 7/44-1336 «Про організацію ведення самостійного бухгалтерського обліку в Селидівській загальноосвітній гімназії міської ради Донецької області».

11. Про внесення змін до рішення міської ради від 22.05.2019 № 7/44-1337 «Про організацію ведення самостійного бухгалтерського обліку в Гірницькій загальноосвітній школі І-Ш ступенів № 17 Селидівської міської ради Донецької області».

12. Про влаштування на проживання в відділення стаціонарного догляду для постійного проживання на умовах оплати.

13. Про затвердження проекту будівництва.

14. Про дозвіл на безкоштовну передачу комунального майна з балансу КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради» ГО «Селидівський Союз ветеранів-інвалідів Чорнобиля».

15. Про дозвіл на безкоштовну передачу комунального майна.

16. Про дозвіл на безкоштовну передачу комунального майна інваліду І групи Сафонову О.В.

17. Про затвердження інформаційних й технологічних карток та внесення змін до Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послугу м.Селидове.

18. Про зміну поштової адреси гаражу № 65 по вул. Перемоги м. Селидове.

19. Про внесення змін до договору від 16.07.2012 № 275 про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення групи тимчасових споруд фізичній особі - підприємцю Масло І.О.

20. Про внесення змін до договору від 20.09.2018 № 286 про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасової споруди фізичній особі–підприємцю Троян С.В.

21. Про попереднє погодження місця розташування групи тимчасових споруд біля міського ринку в м.Селидове фізичній особі–підприємцю Кукаві Д.А.

22. Про попереднє погодження місця розташування групи тимчасових споруд біля міського ринку в м.Селидове фізичній особі–підприємцю Рустамову А.С.

23. Про внесення змін та доповнень до заходів Програми економічного і соціального розвитку міста Селидове на 2019 рік та основні напрями розвитку на 2020 і 2021 роки.

24. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Компанійцю В.М.

25. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянам Туніку Є.В., Штучному А.С.

26. Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Івановій В.А.

27. Про передачу в оренду земельної ділянки громадянину Кошелеву Д.Ю.

28. Про внесення змін до договору оренди землі від 07.09.2012 громадянину Таширеву Р.М.

29. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.05.2017 № 7/20-676 «Про передачу в оренду земельної ділянки громадянці Мамедовій К.Д.»

30. Про продаж земельної ділянки громадянам Шильцю В.О., Шильцю Ю.О.

31. Про передачу громадянці Гребенюк С.В. у власність земельної ділянки, яка знаходиться у неї в користуванні

32. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину Роговцю А.П.

33. Про надання згоди щодо продажу земельної ділянки громадянці Канашевич О.В.

34. Про дозвіл на безкоштовну передачу комунального майна з балансу відділу освіти міської ради на баланс міської ради.

35. Про затвердження проекту будівництва.

36. Про затвердження положення про сектор з охорони навколишнього середовища, клімату і енергозбереження Селидівської міської ради.