Проекти рішень сорок сьомої сесії Селидівської міської ради VII скликання 21.08.2019

1. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 19.12.2018 №7/39 – 1171 «Про бюджет м. Селидове на 2019 рік».

2. Про затвердження розпоряджень міського голови.

3. Про затвердження фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства «СПМСД Селидівської міської ради».

4. Про внесення змін до Комплексної програми фінансової підтримки КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради» на 2019-2020 роки.

5. Про затвердження фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства «Селидівська центральна міська лікарня Селидівської міської ради».

6. Про затвердження фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства «Міська стоматологічна поліклініка Селидівської міської ради».

7. Про затвердження фінансового плану на ІІ півріччя 2019 року комунального підприємства «Комунальник м.Селидове».

8. Про затвердження фінансового плану на 2020 рік комунального підприємства «Комунальник м.Селидове».

9. Про проведення передплати періодичного видання Селидівської міської газети “Наша зоря” для окремих категорій мешканців міста.

10. Про влаштування у відділення соціальної допомоги вдома.

11. Про погодження розмірів оплати за навчання в мистецьких школах комунальної власності Селидівської міської ради на 2019-2020 навчальний рік.

12. Про статут Будинку культури м.Гірник.

13. Про затвердження проекту будівництва.

14. Про затвердження переліку об’єктів, які підлягають відчуженню в 2019 році, і надання дозволу на продаж шляхом проведення аукціону.

15. Про дозвіл відділу освіти міської ради на списання комунального майна.

16. Про дозвіл на безкоштовну передачу комунального майна інваліду І групи.

17. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.07.2019 №7/46-1402.

20. Про поділ земельної ділянки в м.Селидовому по вул.Черняховського, 65.

21. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянам Зінченку Б.Б., Кузнєцову В.П.

22. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Кузнєцову В.П.

23. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Луцишиній С.Ю.

24. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Гачаєвій С.Е.

25. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству «Комерційна виробничо – впровадницька компанія «Персей».

26. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству «Комерційна виробничо – впровадницька компанія «Персей».

27. Про поновлення договору оренди землі громадянці Вітковській О.Є.

28. Про передачу в оренду земельної ділянки Селидівському районному споживчому товариству.

29. Про передачу в оренду земельної ділянки Селидівському районному споживчому товариству.

30. Про передачу в оренду земельної ділянки Селидівському районному споживчому товариству.

31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки в м.Селидовому по вул.Гоголя, 44 та передачу в оренду земельної ділянки громадянам Лободіну С.В., Овчаровій Н.Ю.

32. Про внесення змін до рішення міської ради від 23.11.2016 № 7/14-511/2 «Про поновлення договору оренди землі громадянину Бондаренку О.М.

33. Про внесення змін до рішення міської ради від 16.10.2015 № 6/67-1583 «Про оформлення права комунальної власності на земельні частки (паї) (відумерла спадщина) територіальній громаді м.Селидового».

34. Про затвердження проекту землеустрою щодо організації території земельної частки (паю) громадянці Кірюшиній Т.В.

35. Про надання згоди щодо продажу земельної ділянки громадянці Гачаєвій С.Е.

36. Про внесення доповнень до рішення міської ради від 19.06.2019 № 7/45-1359.

37. Про призначення муніципальної стипендії Мельницькій С.Ф. з смт. Цукурине.

38. Про внесення змін та доповнень до заходів Програми економічного і соціального розвитку міста Селидове на 2019 рік та основні напрями розвитку на 2020 і 2021 роки.

39. Про затвердження програми відшкодування з місцевого бюджету відсотків за кредитами, залученими ОСББ для впровадження заходів щодо енергозбереження.