1. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 22.12.2017 №7/27 – 852 «Про бюджет м.Селидове на 2018 рік».

2. Про затвердження розпоряджень міського голови.

3. Про передачу комунального майна.

4. Про дозвіл на безкоштовну передачу комунального майна інваліду І групи Сафонову О.В.

5. Про затвердження фінансового плану на 2018 рік комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради».

6. Про зміни до штатного розпису ДЮСШ м.Селидового.

7. Про затвердження інформаційної та технологічної карток.

8. Про затвердження інформаційної та технологічної карток.

9. Про дозвіл на установку тимчасової споруди по вул.К.Маркса.

10. Про попереднє погодження місця розташування групи тимчасових споруд.

11. Про попереднє погодження місця розташування тимчасової споруди.

12. Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у м.Селидове.

13. Про затвердження структури КУ «Інклюзивно-ресурсного центру» Селидівської міської ради».

14. Про припинення права оренди земельних ділянок приватному підприємству «Агрофірма «Котліно»

15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Домащенку А.Д.

16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Маковському С.В.

17. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки учаснику бойових дій громадянину Лузакову Д.В.

18. Про поділ земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності у східній частині Селидівської міської ради

19. Про передачу в постійне користування земельної ділянки в м.Селидовому комунальному підприємству «Комунальник м.Селидове»

20. Про передачу в постійне користування земельної ділянки в м.Селидовому релігійній організації «Релігійна Православна громада «Свято-Миколаївська Парафія Донецької єпархії Української Православної Церкви міста Селидове Донецької області»

21. Про передачу громадянам Безкоровайному О.Є., Гусеву А.С., Сливинському Ю.І. у власність земельної ділянки, яка знаходиться у них в користуванні

22. Про передачу громадянам у власність земельних ділянок, які знаходяться в їх користуванні

23. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину Мірзаєву С.Ш.

24. Про надання згоди щодо продажу земельної ділянки громадянці Кудрявцевій М.І.

25. Про розмір орендної плати.

26. Про порядок зубопротезування пільгової категорії громадян.