Проекти рішень тридцять сьомої чергової сесії Селидівської міської ради VII скликання 24.10.2018

1. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 22.12.2017 №7/27 – 852 «Про бюджет м. Селидове на 2018 рік».

2. Про затвердження розпоряджень міського голови.

3. Про дозвіл КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради» на списання комунального майна.

4. Про припинення шляхом перетворення Комунальної лікувально-профілактичної установи Селидівська центральна міська лікарня у Комунальне некомерційне підприємство «Селидівська центральна міська лікарня Селидівської міської ради».

5. Затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Міська стоматологічна поліклініка Селидівської міської ради».

6. Про влаштування на проживання до відділення стаціонарного догляду для постійного проживання територіального центру на умовах оплати.

7. Про внесення змін та доповнень до заходів Програми економічного і соціального розвитку міста Селидове на 2018 рік та основні напрями розвитку на 2019 і 2020 роки.

8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки релігійній організації «Релігійна Православна громада «Свято-Миколаївська Парафія Донецької єпархії Української Православної Церкви міста Селидове Донецької області».

9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Кравчуку В.В.

10. Про поновлення договору оренди землі товариству з обмеженою відповідальністю «Союздрук» Донецької області.

11. Про поновлення договору оренди землі товариству з обмеженою відповідальністю «Союздрук» Донецької області.

12. Про поновлення договору оренди землі громадянину Таширеву Р.М.

13. Про передачу громадянам у власність земельних ділянок, які знаходяться в їх користуванні.

14. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину Байку О.С.

15. Про зміну цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у власності громадянки Москаленко О.В.

21. Про дозвіл на передачу в оренду приміщень  та обладнання котелень освітніх закладів міської ради.

22. Про дозвіл на передачу в оренду харчоблоків та обладнання закладів загальної середньої освіти.