Проекти рішень тридцять восьмої чергової сесії Селидівської міської ради VII скликання 28.11.2018

1. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 22.12.2017 №7/27 – 852 «Про бюджет м.Селидове на 2018 рік».

2. Про затвердження розпоряджень міського голови.

3. Про дозвіл на передачу в оренду комунального майна.

4. Про дозвіл на безкоштовну передачу комунального майна.

5. Про дозвіл відділу сім’ї, молоді та спорту міської ради на списання комунального майна.

6. Про надання медичних послуг населенню в м.Селидове.

7. Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради».

8. Про зміну вартості харчування проживаючих у відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Селидове Донецької області

9. Про проведення передплати періодичного видання Селидівської міської газети Наша зорядля окремих категорій мешканців міста.

10. Про затвердження заступника міського голови

11. Про списання необоротних матеріальних активів, що знаходяться на балансі Селидівської міської ради.

12. Про передачу малоцінних необоротних матеріальних активів.

13. Про затвердження строків звіту депутатів Селидівської міської ради VIІ скликання за 2018 рік.

14. Про поновлення дії договору від 20.11.2015 №376 про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасової споруди фізичній особі - підприємцю Гудіну Володимиру Васильовичу.

15. Про дозвіл на установку тимчасової споруди по вул.Героїв праці (біля кафе «Троянда») в м.Селидове фізичній особі-підприємцю Павлюку Ігорю Володимировичу.

16. Про дозвіл на установку групи тимчасових споруд по вул.Героїв праці (біля кафе «Троянда») в м.Селидове фізичній особі-підприємцю Кукаві Давиду Абрамовичу.

17. Про надання згоди на розробку детального плану території по вул. Михайлівська, буд. 94, кв. 4 в м.Селидове.

18. Про внесення змін та доповнень до заходів Програми економічного і соціального розвитку міста Селидове на 2018 рік та основні напрями розвитку на 2019 і 2020 роки.

19. Про внесення змін до заходів Програми розвитку земельних відносин і охорони земель Селидівської міської ради на 2016-2020 роки.

20. Про затвердження Програми розвитку земельних відносин і охорони земель Селидівської міської ради на 2019 рік.

21. Про внесення змін до рішень міської ради від 22.03.2017 №7/18-618/1 та №7/18-618/2.

22. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради».

23. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки учаснику бойових дій громадянину Топчаку М.М.

24. Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Лободі С.Ю.

25. Про поновлення договору про встановлення строкового земельного сервітуту фізичній особі-підприємцю Глушанкову М.В.

26. Про передачу в оренду земельної ділянки громадянину Рашевському О.В.

27. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину Домащенку А.Д.

28. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину Маковському С.В.

29. Про затвердження проекту землеустрою щодо організації території земельної частки (паю) громадянину Косинському В.Г.

30. Про надання згоди щодо продажу земельної ділянки громадянину Сімонову С.В.

31. Про продаж земельної ділянки громадянці Кудрявцевій М.І.

32. Про внесення змін до рішення від 20.06.2018 №7/33-1008«Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податкуна території Селидівської міської ради на 2019 рік».

33. Про передачу нежитлової будівлі з балансу Селидівської міської ради на баланс КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради».

34. Про дозвіл на безкоштовну передачу дров.

35. Про дозвіл на безкоштовну передачу спиляних дерев.

36. Про санітарне утримання зелених насаджень міського парку культури і відпочинку м.Селидове.